Piłka nożna
2017 r.
Protokół końcowy
III Turnieju w piłkę nożną o Puchar Prezesa Zarządu
Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Cieszynie
Istebna, 10 czerwca 2017 r.
GRUPA „A”
( Boisko nr 1 w Istebnej)
A1- OG ZOSP RP Hażlach
A2- OM ZOSP RP Ustroń
A3- OG ZOSP RP Zebrzydowice
A4- OG ZOSP RP Dębowiec
A5- OG ZOSP RP Istebna
A1- OG ZOSP RP Hażlach - A2- OM ZOSP RP Ustroń 7 : 2
A3- OG ZOSP RP Zebrzydowice - A4- OG ZOSP RP Dębowiec 1 : 0
A5- OG ZOSP RP Istebna - A1- OG ZOSP RP Hażlach 2 : 1
A2- OM ZOSP RP Ustroń - A3- OG ZOSP RP Zebrzydowice 0 : 7
A4- OG ZOSP RP Dębowiec - A5- OG ZOSP RP Istebna 0 : 0
A1- OG ZOSP RP Hażlach - A3- OG ZOSP RP Zebrzydowice 1 : 2
A2- OM ZOSP RP Ustroń - A4- OG ZOSP RP Dębowiec 3 : 2
A5- OG ZOSP RP Istebna - A3- OG ZOSP RP Zebrzydowice 1 : 1
A1- OG ZOSP RP Hażlach - A4- OG ZOSP RP Dębowiec 3 : 2
A2- OM ZOSP RP Ustroń - A5- OG ZOSP RP Istebna 0 : 4
|
A1 Hażlach |
A2 Ustroń |
A3 Zebrzydowice |
A4 Dębowiec |
A5 Istebna |
A1 Hażlach |
|
3 |
0 |
3 |
0/6 |
A2 Ustroń |
0 |
|
0 |
3 |
0/3 |
A3 Zebrzydowice |
3 |
3 |
|
3 |
1/10 |
A4 Dębowiec |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
A5 Istebna |
3 |
3 |
1 |
1/8 |
|
GRUPA „B”
(Boisko nr 2 w Istebnej Zaolziu)
B1- OG ZOSP RP Goleszów
B2- OG ZOSP RP Chybie
B3- KP PSP Cieszyn
B4- OMG ZOSP RP Strumień
B5- OG ZOSP RP Brenna
B1- OG ZOSP RP Goleszów - B2- OG ZOSP RP Chybie 4 : 1
B3- KP PSP Cieszyn - B4- OMG ZOSP RP Strumień 6 : 0
B5- OG ZOSP RP Brenna - B1- OG ZOSP RP Goleszów 1 : 2
B2- OG ZOSP RP Chybie - B3- KP PSP Cieszyn 0 : 3
B4- OMG ZOSP RP Strumień - B5- OG ZOSP RP Brenna 0 : 3
B1- OG ZOSP RP Goleszów - B3- KP PSP Cieszyn 1 : 1
B2- OG ZOSP RP Chybie - B4- OMG ZOSP RP Strumień 3 : 2
B5- OG ZOSP RP Brenna - B3- KP PSP Cieszyn 4 : 3
B1- OG ZOSP RP Goleszów - B4- OMG ZOSP RP Strumień 4 : 0
B2- OG ZOSP RP Chybie - B5- OG ZOSP RP Brenna 2 : 7
|
B1 Goleszów |
B2 Chybie |
B3 KP PSP |
B4 Strumień |
B5 Brenna |
B1 Goleszów |
|
3 |
1 |
3 |
3/10 |
B2 Chybie |
0 |
|
0 |
3 |
0/3 |
B3 KP PSP |
1 |
3 |
|
3 |
0/7 |
B4 Strumień |
0 |
0 |
0 |
|
0 |
B5 Brenna |
0 |
3 |
3 |
3/9 |
|
GRUPA „C”
(Boisko nr 3 w Istebnej Zaolziu)
C1- OMG ZOSP RP Skoczów
C2- OM ZOSP RP Wisła
C3- ZK Cieszyn
C4- SG Bielsko - Biała
C5- OM ZOSP RP Cieszyn ( drużyna nie zgłosiła się do zawodów )
C1- OMG ZOSP RP Skoczów - C2- OM ZOSP RP Wisła 0 : 1
C3- ZK Cieszyn - C4- SG Bielsko - Biała 5 : 0
C5- OM ZOSP RP Cieszyn - C1- OMG ZOSP RP Skoczów 0 : 3
C2- OM ZOSP RP Wisła - C3- ZK Cieszyn 1 : 1
C4- SG Bielsko - Biała - C5- OM ZOSP RP Cieszyn 3 : 0
C1- OMG ZOSP RP Skoczów - C3- ZK Cieszyn 1 : 5
C2- OM ZOSP RP Wisła - C4- SG Bielsko - Biała 6 : 1
C5- OM ZOSP RP Cieszyn - C3- ZK Cieszyn 0 : 3
C1- OMG ZOSP RP Skoczów - C4- SG Bielsko - Biała 6 : 3
C2- OM ZOSP RP Wisła - C5- OM ZOSP RP Cieszyn 0 : 3
|
C1 Skoczów |
C2 Wisa |
C3 ZK Cn |
C4 SG B-B |
C5 Cieszyn |
C1 Skoczów |
|
0 |
0 |
3 |
3/6 |
C2 Wisła |
3 |
|
1 |
3 |
3/10 |
C3 ZK Cn |
3 |
1 |
|
3 |
3/10 |
C4 SG B-B |
0 |
0 |
0 |
|
3/3 |
C5 Cieszyn |
0 |
0 |
0 |
0/0 |
|
kolor czerwony - zwycięzca grupy
kolor niebieski - premiowane II miejsce
Półfinał I (boisko nr 1)
OG ZOSP RP Zebrzydowice - ZK Cieszyn 4 : 3 ( 1:1)
Półfinał II (boisko nr 1)
OM ZOSP RP - OG ZOSP RP Goleszów 0 : 1
Mecz o 3 miejsce (boisko nr 1)
ZK Cieszyn - OM ZOSP RP Wisła 1 : 3
FINAŁ (boisko nr 1)
OG ZOSP RP Zebrzydowice - OG ZOSP RP Goleszów 4 : 1
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce OG ZOSP RP Goleszów
II miejsce OG ZOSP RP Zebrzydowice
III miejsce OM ZOSP RP Wisła
Najlepszy zawodnik turnieju : dh Bartosz Parchański OG ZOSP RP Hażlach
Najlepszy strzelec turnieju : dh Bernard Banot OG ZOSP RP Goleszów
Zdjęcia w zakładce fotogaleria
Zestawił: J. Szczuka
2015 r.
Protokół końcowy
II Turnieju w piłkę nożną o Puchar Prezesa Zarządu
Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Cieszynie
Hażlach 6 czerwca 2015r.
GRUPA „A”
A1-OG ZOSP RP Zebrzydowice
A2-ZK Cieszyn
A3-OG ZOSP RP Istebna
A4-OMG ZOSP RP Strumień
A5-KP Policji Cieszyn
A1- OG ZOSP RP Zebrzydowice - A2- ZK Cieszyn 3:3
A3- OG ZOSP RP Istebna - A4- OMG ZOSP RP Strumień 7:0
A5- KP Policji Cieszyn - A1- OG ZOSP RP Zebrzydowice 0:2
A2- ZK Cieszyn - A3- OG ZOSP RP Istebna 0:0
A4- OMG ZOSP RP Strumień - A5- KP Policji Cieszyn 2:4
A1- OG ZOSP RP Zebrzydowice - A3- OG ZOSP RP Istebna 1:1
A2- ZK Cieszyn - A4- OMG ZOSP RP Strumień 3:0
A5- KP Policji Cieszyn - A3- OG ZOSP RP Istebna 1:2
A1- OG ZOSP RP Zebrzydowice - A4-OMG ZOSP RP Strumień 5:0
A2- ZK Cieszyn - A5- KP Policji Cieszyn 0:2
|
A1 Zebrzydowice |
A2 ZK Cieszyn |
A3 Istebna |
A4 Strumień |
A5 Policja C-n |
A1 Zebrzydowice |
|
1 |
1 |
3 |
3 |
A2 ZK Cieszyn |
1 |
|
1 |
3 |
0 |
A3 Istebna |
1 |
1 |
|
3 |
3 |
A4 Strumień |
0 |
0 |
0 |
|
0 |
A5 Policja C-n |
0 |
3 |
0 |
3 |
|
GRUPA„B”
B1-OM ZOSP RP Wisła
B2-OG ZOSP RP Hażlach
B3-OG ZOSP RP Brenna
B4-OG ZOSP RP Chybie
B5-KP PSP Cieszyn
B1-OM ZOSP RP Wisła - B2-OG ZOSP RP Hażlach 1:3
B3-OG ZOSP RP Brenna - B4-OG ZOSP RP Chybie 2:2
B5-KP PSP Cieszyn - B1-OM ZOSP RP Wisła 7:0
B2-OG ZOSP RP Hażlach - B3-OG ZOSP RP Brenna 2:0
B4-OG ZOSP RP Chybie - B5-KP PSP Cieszyn 1:1
B1-OM ZOSP RP Wisła - B3-OG ZOSP RP Brenna 1:2
B2-OG ZOSP RP Hażlach - B4-OG ZOSP RP Chybie 5:0
B5-KP PSP Cieszyn - B3-OG ZOSP RP Brenna 4:0
B1-OM ZOSP RP Wisła - B4-OG ZOSP RP Chybie 6:0
B2-OG ZOSP RP Hażlach - B5-KP PSP Cieszyn 3:0
|
B1 Wisła |
B2 Hażlach |
B3 Brenna |
B4 Chybie |
B5 KP PSP C-n |
B1 Wisła |
|
0 |
0 |
3 |
0 |
B2 Hażlach |
3 |
|
3 |
3 |
3 |
B3 Brenna |
3 |
0 |
|
1 |
0 |
B4 Chybie |
0 |
0 |
1 |
|
1 |
B5 KP PSP C-n |
3 |
0 |
3 |
1 |
|
GRUPA „C”
C1-OG ZOSP Goleszów
C2-OMG ZOSP RP Skoczów
C3-OM ZOSP RP Ustroń
C4-OM ZOSP RP Cieszyn
C5-OG ZOSP RP Dębowiec
C1-OG ZOSP Goleszów - C2-OMG ZOSP RP Skoczów 1:0
C3-OM ZOSP RP Ustroń - C4-OM ZOSP RP Cieszyn 1:6
C5-OG ZOSP RP Dębowiec - C1-OG ZOSP Goleszów 1:4
C2-OMG ZOSP RP Skoczów - C3-OM ZOSP RP Ustroń 7:0
C4-OM ZOSP RP Cieszyn - C5-OG ZOSP RP Dębowiec 0:1
C1-OG ZOSP Goleszów - C3-OM ZOSP RP Ustroń 7:0
C2-OMG ZOSP RP Skoczów - C4-OM ZOSP RP Cieszyn 4:1
C5-OG ZOSP RP Dębowiec - C3-OM ZOSP RP Ustroń 3:1
C1-OG ZOSP Goleszów - C4-OM ZOSP RP Cieszyn 3:3
C2-OMG ZOSP RP Skoczów - C5-OG ZOSP RP Dębowiec 3:0
|
C1 Goleszów |
C2 Skoczów |
C3 Ustroń |
C4 Cieszyn |
C5 Dębowiec |
C1 Goleszów |
|
3 |
3 |
1 |
3 |
C2 Skoczów |
0 |
|
3 |
3 |
3 |
C3 Ustroń |
0 |
0 |
|
0 |
0 |
C4 Cieszyn |
1 |
0 |
3 |
|
0 |
C5 Dębowiec |
0 |
0 |
3 |
3 |
|
Półfinał I
OMG ZOSP RP Skoczów - OG ZOSP RP Hażlach 0:1
Półfinał II
OG ZOSP RP Istebna - OG ZOSP RP Goleszów 1:2
Mecz o 3 miejsce
OMG ZOSP RP Skoczów - OG ZOSP RP Istebna 1:0
FINAŁ
OG ZOSP RP Hażlach - OG ZOSP RP Goleszów 0:1
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce OG ZOSP RP Goleszów
II miejsce OG ZOSP RP Hażlach
III miejsce OMG ZOSP RP Skoczów
Najlepszy zawodnik turnieju : Dh Bartosz PARCHAŃSKI (OG ZOSP RP Hażlach)
Najlepszy strzelec turnieju : Dh Dawid JANOSZEK - 14 bramek (OG ZOSP RP Goleszów)
Zestawił : Jan Szczuka
2013 r.
Protokół końcowy
I Turnieju w piłkę nożną
o Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego
ZOSP RP w Cieszynie
GRUPA „A” (boisko nr 1)
A1 OM-G ZOSP RP Skoczów
A2 OM ZOSP RP Wisła
A3 OM-G ZOSP RP Strumień
A4 OG ZOSP RP Zebrzydowice
A1 OM-G ZOSP RP Skoczów – A2 OM ZOSP RP Wisła 3 : 1
A3 OM-G ZOSP RP Strumień – A4 OG ZOSP RP Zebrzydowice 0 : 2
A2 OM ZOSP RP Wisła – A3 OM-G ZOSP RP Strumień 2 : 1
A1 OM-G ZOSP RP Skoczów – A3 OM-G ZOSP RP Strumień 4 : 1
A2 OM ZOSP RP Wisła – A4 OG ZOSP RP Zebrzydowice 2 : 2
A1 OM-G ZOSP RP Skoczów – A4 OG ZOSP RP Zebrzydowice 2 : 1
|
A1 Skoczów |
A2 Wisła |
A3 Strumień |
A4 Zebrzydowice |
Razem pkt |
A1 Skoczów |
|
3 |
3 |
3 |
9 |
A2 Wisła |
0 |
|
3 |
1 |
4 |
A3 Strumień |
0 |
0 |
|
0 |
0 |
A4 Zebrzydowice |
0 |
1 |
3 |
|
4 |
Najlepszy zawodnik w grupie : dh Szymala Marek OM-G ZOSP RP Skoczów
Najlepszy strzelec w grupie : dh Szymala Marek (6) OM-G ZOSP RP Skoczów
GRUPA „B” (boisko nr 2)
B1 KP PSP Cieszyn
B2 OM ZOSP RP Ustroń
B3 OG ZOSP RP Dębowiec
B4 OG ZOSP RP Chybie
B1 KP PSP Cieszyn – B2 OM ZOSP RP Ustroń 6: 0
B4 OG ZOSP RP Chybie. – B1 KP PSP Cieszyn 1 : 6
B2 OM ZOSP RP Ustroń – B3 OG ZOSP RP Dębowiec 0 : 4
B1 KP PSP Cieszyn – B3 OG ZOSP RP Dębowiec 2 : 1
B4 OG ZOSP RP Chybie – B3 OG ZOSP RP Dębowiec 3 : 2
B2 OM ZOSP RP Ustroń – B4 OG ZOSP RP Chybie 4 : 8
|
B1 PSP |
B2 Ustroń |
B3 Dębowiec |
B4 Chybie |
Razem pkt |
B1 PSP |
|
3 |
3 |
3 |
9 |
B2 Ustroń |
0 |
|
0 |
0 |
0 |
B3 Dębowiec |
0 |
3 |
|
0 |
3 |
B4 Chybie |
0 |
3 |
3 |
|
6 |
Najlepszy zawodnik w grupie : dh Holeksa Bartosz KP PSP Cieszyn
Najlepszy strzelec w grupie : dh Macura Dawid (6) KP PSP Cieszyn
GRUPA „C” ( boisko nr 3)
C1 KP Policji Cieszyn
C2 OG ZOSP RP Brenna
C3 OG ZOSP RP Goleszów
C4 OM ZOSP RP Cieszyn
C5 OG ZOSP RP Istebna
C1 KP Policji Cieszyn – C2 OG ZOSP RP Brenna 2 : 3
C3 OG ZOSP RP Goleszów – C4 OM ZOSP RP Cieszyn 3 : 0
C5 OG ZOSP RP Istebna – C1 KP Policji Cieszyn 1 : 1
C2 OG ZOSP RP Brenna – C3 OG ZOSP RP Goleszów 2 : 0
C4 OM ZOSP RP Cieszyn – C5 OG ZOSP RP Istebna 0 : 3
C1 KP Policji Cieszyn – C3 OG ZOSP RP Goleszów 1 : 4
C2 OG ZOSP RP Brenna – C4 OM ZOSP RP Cieszyn 2 : 2
C5 OG ZOSP RP Istebna – C3 OG ZOSP RP Goleszów 0 : 2
C1 KP Policji Cieszyn – C4 OM ZOSP RP Cieszyn 1 : 1
C2 OG ZOSP RP Brenna – C5 OG ZOSP RP Istebna 0 : 3
|
C1 Policja |
C2 Brenna |
C3 Goleszów |
C4 Cieszyn |
C5 Istebna |
C1 Policja |
|
0 |
0 |
1 |
1/2 |
C2 Brenna |
3 |
|
3 |
1 |
0/7 |
C3 Goleszów |
3 |
0 |
|
3 |
3/9 |
C4 Cieszyn |
1 |
1 |
0 |
|
0/2 |
C5 Istebna |
1 |
3 |
0 |
3/7 |
|
Najlepszy zawodnik w grupie : dh Trombik Daniel OM ZOSP RP Cieszyn
Najlepszy strzelec w grupie : dh Janoszek Dawid (8) OG ZOSP RP Goleszów
FAZA FINAŁOWA
I Turnieju w piłkę nożną
o Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego
ZOSP RP w Cieszynie
Półfinał I (boisko nr 1)
OG ZOSP RP Istebna – KP PSP Cieszyn 1 ; 1
(rzuty karne 1 : 3)
Półfinał II (boisko nr 2)
OG ZOSP RP Goleszów – OM-G ZOSP RP Skoczów 4 : 0
Mecz o 3 miejsce (boisko nr 1)
OG ZOSP RP Istebna – OM-G ZOSP RP Skoczów 5 : 1
FINAŁ (boisko nr 3)
KP PSP Cieszyn - OG ZOSP RP Goleszów 2 : 0
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce KP PSP Cieszyn
II miejsce OG ZOSP RP Goleszów
III miejsce OG ZOSP RP Istebna
Najlepszy zawodnik turnieju : dh Daniel TROMBIK OM ZOSP RP Cieszyn
Najlepszy strzelec turnieju : dh Dawid JANOSZEK (8) OG ZOSP RP Goleszów
Zestawił: Jan Szczuka