Lista osób, które potwierdziły udział w imprezie
Wojewódzkie Obchody „Dnia Strażaka”
Cieszyn - 17 maja 2014r.
(stan na dzień 15 maja 2014r.)
Nazwisko i Imię |
Jednostka OSP |
Gmina |
Powiat |
Adamczyk Rafał, st. kpt. |
Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Wodzisławiu Śląskim |
||
Adamski Jan |
Lyski |
|
rybnicki (ziemski) |
Adamus Marek |
Grodziec |
|
będziński |
Antoniak Piotr |
Lubomia |
|
wodzisławski |
Anwailer Paweł, JE Ks. Bp. |
Zwierzchnik Diecezji Cieszyńskiej Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego |
||
Augustynowicz Daniel |
Cieszyn Boguszowice |
Cieszyn |
cieszyński |
Babiarczyk Jakub |
Jasienica |
Jasienica |
bielski (ziemski) |
Babij Katarzyna |
Skoczów |
Skoczów |
cieszyński |
Bacia Tadeusz |
Goląsza-Brzękowice |
|
będziński |
Bacik Mirosław |
Świerklaniec |
|
Tarnowskie Góry |
Badura Robert |
Simoradz |
Dębowiec |
cieszyński |
Bala Roman |
|
|
kłobucki |
Balas Mariusz |
Bąków |
Strumień |
cieszyński |
Banaś Robert |
Goleszów |
Goleszów |
cieszyński |
Banaś Zdzisław |
Wiceprezes ZOW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Banduch Dorota |
Koniaków Kosarzyska |
Istebna |
cieszyński |
Banduch Roman |
Członek Komisji Rewizyjnej OW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Banot Andrzej |
Kisielów |
Goleszów |
cieszyński |
Banot Wiesław |
Cieszyn Pastwiska |
Cieszyn |
cieszyński |
Banot Krystian |
Cieszyn Pastwiska |
Cieszyn |
cieszyński |
Banot Ewa |
Cieszyn Pastwiska |
Cieszyn |
cieszyński |
Barabosz Grzegorz |
Cieszyn Krasna |
Cieszyn |
cieszyński |
Barabosz Rudolf |
Cieszyn Krasna |
Cieszyn |
cieszyński |
Barabosz Tomasz |
Cieszyn Krasna |
Cieszyn |
cieszyński |
Baran Patrycja |
Skoczów |
Skoczów |
cieszyński |
Barcza Roman |
Wiceprezes Zarządu ZGK w Cieszynie |
||
Baszczyński Andrzej |
Cieszyn Mnisztwo |
Cieszyn |
cieszyński |
Baszczyński Karol |
Cieszyn Bobrek |
Cieszyn |
cieszyński |
Bąk Jacek, mł. insp. |
Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Cieszynie |
||
Bąk Tomasz |
Ogrodzona |
Dębowiec |
cieszyński |
Bebło Krystyn, bryg. |
Komendant Miejski PSP w Mysłowicach |
||
Beczała Krzysztof |
Zarzecze |
|
Katowice |
Bednarz Bartłomiej |
Międzybrodzie Żywieckie |
|
żywiecki |
Bednarz Krzysztof |
Kroczyce |
|
zawierciański |
Biadacz Herbert |
Gliwice Brzezinka |
|
gliwicki |
Biadacz Rajnold |
Gliwice Brzezinka |
|
gliwicki |
Białoń Władysław |
Drogomyśl |
Strumień |
cieszyński |
Biedrawa Filip |
Strumień |
Strumień |
cieszyński |
Biel Michał |
Mnich |
Chybie |
cieszyński |
Bielenin Czesław |
Cieszyn Bobrek |
Cieszyn |
cieszyński |
Bielenin Danuta |
Cieszyn Bobrek |
Cieszyn |
cieszyński |
Bielenin Tomasz |
Cieszyn Bobrek |
Cieszyn |
cieszyński |
Bielesz Damian |
Koniaków Kosarzyska |
Istebna |
cieszyński |
Bielesz Marek |
Koniaków Centrum |
Istebna |
cieszyński |
Bijak Sławomir |
Członek Prezydium ZOW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Bijok Tadeusz |
Simoradz |
Dębowiec |
cieszyński |
Binek Antoni |
Turza |
|
zawierciański |
Biskup Henryk |
Dźbów |
|
częstochowski (grodzki) |
Błoch Krzysztof |
Mokrus |
|
zawierciański |
Błoński Jan |
Członek ZOW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Bobek Zbigniew |
Kisielów |
Goleszów |
cieszyński |
Bocek Józef |
Koniaków Centrum |
Istebna |
cieszyński |
Bocek Patryk |
Cieszyn Marklowice |
Cieszyn |
cieszyński |
Bocek Stanisław |
Ochaby |
Skoczów |
cieszyński |
Bodziuch Władysław |
Ustroń Nierodzim |
Ustroń |
cieszyński |
Bogacz Jacek |
Marklowice Górne |
Zebrzydowice |
cieszyński |
Bojdoł Jacek |
Wyry |
|
mikołowski |
Borkowski Damian |
Pruchna |
Strumień |
cieszyński |
Borowian Przemysław |
Pogwizdów |
Hażlach |
cieszyński |
Borowska Klaudia |
Psary |
|
będziński |
Borówka Stanisław |
Członek Sądu Honorowego OW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Brachaczek Józef |
Kończyce Wielkie |
Hażlach |
cieszyński |
Brachaczek Radosław |
Kończyce Wielkie |
Hażlach |
cieszyński |
Brachaczek Renata |
Cieszyn Bobrek |
Cieszyn |
cieszyński |
Brachaczek Władysław |
Kończyce Wielkie |
Hażlach |
cieszyński |
Brandys Anna |
Dzięgielów |
Goleszów |
cieszyński |
Brandys Marian |
Dzięgielów |
Goleszów |
cieszyński |
Brandys Roman |
Pogórze |
Skoczów |
cieszyński |
Branny Tomasz |
Wójt Gminy w Dębowcu |
||
Brańczyk Wilhelm |
Drogomyśl |
Strumień |
cieszyński |
Bronowski Józef |
Simoradz |
Dębowiec |
cieszyński |
Bryła Przemysław |
Podzamcze |
|
zawierciański |
Brzezina Jan |
Członek Prezydium ZOP ZOSP RP w Cieszynie |
||
Brzoza Józef |
Zebrzydowice |
Zebrzydowice |
cieszyński |
Buchcik Szymon |
Jasienica |
Jasienica |
bielski (ziemski) |
Budniok Michał |
Ustroń Polana |
Ustroń |
cieszyński |
Bujok Henryk |
Cieszyn Bobrek |
Cieszyn |
cieszyński |
Bulanda Kazimierz |
Orzesze |
|
mikołowski |
Buła Kamil |
Marciszów |
|
zawierciański |
Burek Bernard |
Lubomia |
|
wodzisławski |
Burek Ernest |
Golasowice |
|
pszczyński |
Burian Łukasz |
Wisła Jawornik |
Wisła |
cieszyński |
Burnos Marta |
Międzybrodzie Żywieckie |
|
żywiecki |
Buzek Jerzy, Prof. dr hab. Inż. |
Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący PE w latach 2009-2011 |
||
Buzek Marian |
Pogórze |
Skoczów |
cieszyński |
Caban Paweł |
Błeszno |
|
częstochowski (grodzki) |
Cabla Ladislav |
Inspektor Krajského sdružení hasičů Moravskoslezského kraje |
||
Cebulak Stanisław |
Grodziec |
|
bielski (ziemski) |
Chlebicki Jan |
Międzybrodzie Żywieckie |
|
żywiecki |
Chłapek Bogusław |
Lubomia |
|
wodzisławski |
Chmiel Andrzej |
Golasowice |
|
pszczyński |
Chmiel Przemyslaw |
Puńców |
Goleszów |
cieszyński |
Chmiel Tadeusz |
Członek Prezydium ZOP ZOSP RP w Cieszynie |
||
Cholewa Jan |
Członek ZOW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Chrapek Dawid |
Chybie |
Chybie |
cieszyński |
Chrapek Kazimierz, st. bryg. |
b. Komendant Rejonowy PSP w Cieszynie |
||
Chrapek Sebastian |
Hażlach |
Hażlach |
cieszyński |
Chrapek Tomasz |
Hażlach |
Hażlach |
cieszyński |
Chrostek Alojzy |
Miedźna |
|
pszczyński |
Chudek Jan |
Kiełkowice |
|
zawierciański |
Chwastek Adam |
Ustroń Polana |
Ustroń |
cieszyński |
Chwistek Czesław |
Skoczów |
Skoczów |
cieszyński |
Chwistek Ewa |
Skoczów |
Skoczów |
cieszyński |
Chwistek Łukasz |
Skoczów |
Skoczów |
cieszyński |
Ciastko Tadeusz |
Członek Prezydium ZOW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Cichy Franciszek |
Cieszyn Boguszowice |
Cieszyn |
cieszyński |
Cielepa Janusz |
Marklowice Górne |
Zebrzydowice |
cieszyński |
Ciemała Franciszek |
Ustroń Nierodzim |
Ustroń |
cieszyński |
Ciemała Karol |
Ustroń Nierodzim |
Ustroń |
cieszyński |
Cieplewicz Zbigniew |
Szczekociny |
|
zawierciański |
Cieślar Andrzej |
Ustroń Centrum |
Ustroń |
cieszyński |
Cieślar Czesław |
Górki Wielkie |
Brenna |
cieszyński |
Cieślar Irena |
Goleszów |
Goleszów |
cieszyński |
Cieślar Jan |
Goleszów |
Goleszów |
cieszyński |
Cieślar Stanisław |
Wisła Jawornik |
Wisła |
cieszyński |
Cieślar Tomasz |
Cieszyn Boguszowice |
Cieszyn |
cieszyński |
Cieślar Władysław |
Kozakowice |
Goleszów |
cieszyński |
Ciosk Jerzy |
Międzyświeć |
Skoczów |
cieszyński |
Cora Barbara |
Cieszyn Bobrek |
Cieszyn |
cieszyński |
Cora Remigiusz |
Cieszyn Bobrek |
Cieszyn |
cieszyński |
Cudak Tadeusz |
Zarzecze |
|
Katowice |
Cukier Jacek |
|
|
kłobucki |
Cupek Krzysztof |
Marklowice Górne |
Zebrzydowice |
cieszyński |
Czakon Andrzej |
Kończyce Wielkie |
Hażlach |
cieszyński |
Czakon Damian |
Kończyce Wielkie |
Hażlach |
cieszyński |
Czakon Jarosław |
Kozakowice |
Goleszów |
cieszyński |
Czakon Krzysztof |
Członek Komisji Rewizyjnej OW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Czakon Tomasz |
Pruchna |
Strumień |
cieszyński |
Czapla Józef |
Dzielna |
|
Lubliniec |
Czech Julian |
Przyłęk |
|
zawierciański |
Czech Karolina |
Długoszyn |
|
Jaworzno |
Czech Remigiusz |
Cieszyn Marklowice |
Cieszyn |
cieszyński |
Czekan Arkadiusz |
Bładnice |
Skoczów |
cieszyński |
Czepczor Józef |
Prezes ZOG ZOSP RP w Istebnej |
||
Czudek Wiesław |
Goleszów |
Goleszów |
cieszyński |
Czycharowski Paweł |
Cieszyn Mnisztwo |
Cieszyn |
cieszyński |
Czycharowski Stanisław |
Cieszyn Mnisztwo |
Cieszyn |
cieszyński |
Czylok Janusz |
Iłownica |
Jasienica |
bielski (ziemski) |
Czyż Dagmara |
Wiślica |
Skoczów |
cieszyński |
Czyż Daniel |
Wiślica |
Skoczów |
cieszyński |
Czyż Tomasz |
Cieszyn Pastwiska |
Cieszyn |
cieszyński |
Danel Józef |
Simoradz |
Dębowiec |
cieszyński |
Danielczyk Darek |
Pszów |
|
wodzisławski |
Danielczyk Eugeniusz |
Pszów |
|
wodzisławski |
Dawid Sebastian |
Cieszyn Bobrek |
Cieszyn |
cieszyński |
Dawidczyk Kazimierz |
Ogrodzona |
Dębowiec |
cieszyński |
Dąbrowa Stanisław |
Członek Zarządu Województwa, Członek ZOW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Dąbrowski Tadeusz |
Cieszyn Boguszowice |
Cieszyn |
cieszyński |
Deberny Edward, st. bryg. |
Komendant Miejski PSP w Jastrzębiu – Zdroju |
||
Deńca Grzegorz |
Dąbrowa Narodowa |
|
Jaworzno |
Dondela Anna |
Rędziny |
|
częstochowski (ziemski) |
Drej Andrzej |
Szczekociny |
|
zawierciański |
Drobny Gerard |
Lubomia |
|
wodzisławski |
Dropczyński Czesław |
Prezes ZOM ZOSP RP w Cieszynie |
||
Dubiańska-Przemyk Elżbieta |
Wójt Gminy Chybie |
||
Duda Jarosław |
Bładnice |
Skoczów |
cieszyński |
Duda Jerzy |
Bładnice |
Skoczów |
cieszyński |
Duda Marika |
Bładnice |
Skoczów |
cieszyński |
Duda Rafał |
Ustroń Lipowiec |
Ustroń |
cieszyński |
Dudłak Jolanta |
Śmiłowice |
|
mikołowski |
Dudłak Józef |
Mikołów |
|
mikołowski |
Duraj Krystian |
Cieszyn Krasna |
Cieszyn |
cieszyński |
Durał Dawid |
Zarzecze |
|
Katowice |
Durał Marek |
Członek Prezydium ZOP ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Duś Krzysztof |
Grodziec |
|
będziński |
Duźniak Sławomir |
Jasienica |
Jasienica |
bielski (ziemski) |
Dybczyński Marcin |
Ustroń Lipowiec |
Ustroń |
cieszyński |
Dyner Grzegorz |
Konopiska |
|
częstochowski (ziemski) |
Dziadek Antoni |
Cieszyn Krasna |
Cieszyn |
cieszyński |
Dziadek Jan |
Cieszyn Krasna |
Cieszyn |
cieszyński |
Dziadek Karol |
Dębowiec |
Dębowiec |
cieszyński |
Dziadek Tomasz |
Cieszyn Krasna |
Cieszyn |
cieszyński |
Dzieciaczek Jarosław |
|
|
kłobucki |
Dziendziel Grzegorz |
Zabłocie |
Strumień |
cieszyński |
Dzierżawczyk Mateusz |
Ciągowice |
|
zawierciański |
Dziędziel Władysław |
Zabłocie |
Strumień |
cieszyński |
Felisiak Dariusz |
Puńców |
Goleszów |
cieszyński |
Ferfecki Józef |
Brenna Centrum |
Brenna |
cieszyński |
Ficek Sebastian |
Iłownica |
Jasienica |
bielski (ziemski) |
Fiedor Daniel |
Koniaków Kosarzyska |
Istebna |
cieszyński |
Fijałkowski Andrzej |
Brenna Leśnica |
Brenna |
cieszyński |
Filip Stanisław |
Puńców |
Goleszów |
cieszyński |
Filipczyk Janusz |
Grodziec |
|
będziński |
Fischer Grzegorz, bryg. |
Komendant Miejski PSP w Żorach |
||
Fiszer Piotr |
Pszów |
|
wodzisławski |
Fitowski Bogusław |
Świętochłowice |
|
świętochłowicki |
Florczykiewicz Ryszard |
Puńców |
Goleszów |
cieszyński |
Fober Edward |
Cieszyn Pastwiska |
Cieszyn |
cieszyński |
Franek Adam |
Kończyce Małe |
Zebrzydowice |
cieszyński |
Franek Andrzej |
Bażanowice |
Goleszów |
cieszyński |
Franek Bożena |
Bażanowice |
Goleszów |
cieszyński |
Franek Dariusz |
Ochaby |
Skoczów |
cieszyński |
Franek Renata |
Cieszyn Krasna |
Cieszyn |
cieszyński |
Frąckowiak Stanisław |
Moszczenica |
|
Jastrzębie Zdrój |
Frejno Andrzej |
Członek ZOW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Fryda Dariusz |
Iskrzyczyn |
Dębowiec |
cieszyński |
Fryda Ireneusz |
Iskrzyczyn |
Dębowiec |
cieszyński |
Fryda Remigiusz |
Skoczów |
Skoczów |
cieszyński |
Frydrychowski Jan |
Skoczów |
Skoczów |
cieszyński |
Furtak Stanisław |
Żywiec Oczków |
|
żywiecki |
Gabryś Bogdan |
Zabłocie |
Strumień |
cieszyński |
Gabryś Grzegorz |
Cieszyn Marklowice |
Cieszyn |
cieszyński |
Gabryś Ryszard |
Cieszyn Marklowice |
Cieszyn |
cieszyński |
Gabryś Zdzisław |
Cieszyn Marklowice |
Cieszyn |
cieszyński |
Gabzdyl Arkadisz |
Pogórze |
Skoczów |
cieszyński |
Gajdzica Józef |
Ustroń Polana |
Ustroń |
cieszyński |
Galeja Dariusz |
Ustroń Centrum |
Ustroń |
cieszyński |
Galiński Jan |
Irządze |
|
zawierciański |
Gałęziowski Adam |
Dębowiec |
Dębowiec |
cieszyński |
Ganciarz Paulina |
Psary |
|
będziński |
Gandor Zbigniew |
Kowale |
Skoczów |
cieszyński |
Garus Alfred |
Glinica |
|
Lubliniec |
Gasiak Krzysztof |
Marklowice Górne |
Zebrzydowice |
cieszyński |
Gasz-Płońska Cecylia |
Dyrektor Cieszyńskiego Ośrodka Kultury |
||
Gaura Jan |
Cieszyn Bobrek |
Cieszyn |
cieszyński |
Gaura Mariusz |
Cieszyn Bobrek |
Cieszyn |
cieszyński |
Gawęda Grzegorz |
Bestwinka |
|
bielski (ziemski) |
Gawlas Błażej |
Brenna Leśnica |
Brenna |
cieszyński |
Gawlikowski Józef |
Członek ZOW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Gawłowski Jan |
Prezes ZOM-G ZOSP RP w Skoczowie |
||
Gawron Krzysztof |
Zawiercie |
|
zawierciański |
Gazur Marek |
Puńców |
Goleszów |
cieszyński |
Gazur Paweł |
Puńców |
Goleszów |
cieszyński |
Gdesz Rajmund |
Grodziec |
|
będziński |
Giaz Sylwester |
Hażlach |
Hażlach |
cieszyński |
Gibiec Marcin |
Goleszów |
Goleszów |
cieszyński |
Glajc Leszek |
Ustroń Lipowiec |
Ustroń |
cieszyński |
Glajcar Adam, ks. St. kpt. |
Ogólnopolski Duszpasterz Strażaków Kościoła E.- A. |
||
Glajcar Krzysztof |
|
||
Glajcar Paweł |
Puńców |
Goleszów |
cieszyński |
Glajcar Rafał, dr |
Wiceprezes ZOW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Gliwiński Daniel |
Łagisza |
|
będziński |
Gluza Czesław |
Poseł na Sejm RP, Członek ZOW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Głowacki Mateusz |
Wiślica |
Skoczów |
cieszyński |
Główczak Ryszard |
Górki Wielkie |
Brenna |
cieszyński |
Gociek-Salamon Michalina |
Wiślica |
Skoczów |
cieszyński |
Gola Maciej |
Cieszyn Marklowice |
Cieszyn |
cieszyński |
Golasowski Kamil |
Cieszyn Boguszowice |
Cieszyn |
cieszyński |
Golasowski Piotr |
Zamarski |
Hażlach |
cieszyński |
Golik Seweryn |
Skoczów |
Skoczów |
cieszyński |
Gołas Grzegorz |
Dąbrowa Narodowa |
|
Jaworzno |
Gołas Renata |
Dąbrowa Narodowa |
|
Jaworzno |
Gołąbek Alojzy |
Koniaków Centrum |
Istebna |
cieszyński |
Gołąbek Łukasz |
Brzeziny Małe |
|
częstochowski (grodzki) |
Gomola Paweł |
Ustroń Polana |
Ustroń |
cieszyński |
Gomułka Jan |
Rokitno |
|
zawierciański |
Gortel Stefan |
Żerkowice |
|
zawierciański |
Gościniak Andrzej |
Przewodniczący Sejmiku Województwa Śląskiego |
||
Góra Franciszek |
Zebrzydowice |
Zebrzydowice |
cieszyński |
Górniak Jerzy |
Goleszów |
Goleszów |
cieszyński |
Górniok Grzegorz |
Ustroń Lipowiec |
Ustroń |
cieszyński |
Górniok Michał |
Ustroń Lipowiec |
Ustroń |
cieszyński |
Górny Stanisław |
Rybarzowice |
|
bielski (ziemski) |
Grelowski Marcin |
Iłownica |
Jasienica |
bielski (ziemski) |
Grelowski Rafał |
Iłownica |
Jasienica |
bielski (ziemski) |
Greń Henryk |
Brenna Centrum |
Brenna |
cieszyński |
Greń Krzysztof |
Żywiec Oczków |
|
żywiecki |
Greń Marcin |
Brenna Leśnica |
Brenna |
cieszyński |
Grędziok Marcin |
Cieszyn Boguszowice |
Cieszyn |
cieszyński |
Grobosz Anna |
Cieszyn Boguszowice |
Cieszyn |
cieszyński |
Gromek Andrzej |
Cieszyn Boguszowice |
Cieszyn |
cieszyński |
Gromek Michał |
Cieszyn Boguszowice |
Cieszyn |
cieszyński |
Gruchel Piotr |
Naczelnik Wydziału Kultury i Turystyki Urzędu Miasta w Cieszynie |
||
Gruchlik Jerzy |
Prezes ZOM ZOSP RP w Jastrzębiu Zdroju |
||
Gruszczyk Bogusław |
Brenna Leśnica |
Brenna |
cieszyński |
Gruszczyk Rafał |
Cieszyn Bobrek |
Cieszyn |
cieszyński |
Gruszczyk Tomasz |
Kończyce Małe |
Zebrzydowice |
cieszyński |
Gryč Vítězslav |
Náměstek starosty SH ČMS Okrsku Český Těšín |
||
Gryckiewicz Karolina |
Osiedle Stałe |
|
Jaworzno |
Gryckiewicz Rafał |
Osiedle Stałe |
|
Jaworzno |
Grycz Szymon |
Mnich |
Chybie |
cieszyński |
Grygiel Edward |
Zebrzydowice |
Zebrzydowice |
cieszyński |
Grygierek Anna |
Burmistrz Miasta Strumienia |
||
Grzebień Andrzej |
Rudnik |
Hażlach |
cieszyński |
Grzegorz Bogdan |
Skoczów |
Skoczów |
cieszyński |
Grzenia Andrzej |
Wiceprezes ZOW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Grzesiok Marek |
Ustroń Centrum |
Ustroń |
cieszyński |
Grzybek Artur |
Cieszyn Pastwiska |
Cieszyn |
cieszyński |
Grzybek Bronisław |
Cieszyn Pastwiska |
Cieszyn |
cieszyński |
Gwóźdź Marcin |
Psary |
|
będziński |
Hadler Paweł |
Wojska |
|
Tarnowskie Góry |
Handzlik Małgorzata |
Poseł do Parlamentu Europejskiego |
||
Hansel Henryk |
Hażlach |
Hażlach |
cieszyński |
Hanusek Remigiusz |
Ogrodzona |
Dębowiec |
cieszyński |
Hanzel Bronisław |
Cieszyn Pastwiska |
Cieszyn |
cieszyński |
Haratyk Bolesław |
Koniaków Centrum |
Istebna |
cieszyński |
Haratyk Józef |
Koniaków Centrum |
Istebna |
cieszyński |
Haratyk Szymon |
Koniaków Kosarzyska |
Istebna |
cieszyński |
Hazuka Antoni |
Bładnice |
Skoczów |
cieszyński |
Heczko Bogusław |
Zaborze |
Chybie |
cieszyński |
Helis Vaclav |
Náměstek starosty Krajského sdružení hasičů Moravskoslezského kraj |
||
Heller Władysław |
Brenna Centrum |
Brenna |
cieszyński |
Herzyk Łukasz |
Kisielów |
Goleszów |
cieszyński |
Hess Przemysław |
Kozakowice |
Goleszów |
cieszyński |
Hofman Marcin |
Turza |
|
zawierciański |
Hołda Arkadiusz |
Prezes TVS sp. z o.o. |
||
Hudyk Dawid |
Cieszyn Marklowice |
Cieszyn |
cieszyński |
Hupczyk Eugeniusz |
Ochaby |
Skoczów |
cieszyński |
Hus Marian |
Bąków |
Strumień |
cieszyński |
Hutyra Radosław |
Pogórze |
Skoczów |
cieszyński |
Hutyra Ryszard |
Pogórze |
Skoczów |
cieszyński |
Hutyra Seweryn |
Pogórze |
Skoczów |
cieszyński |
Hyra Grzegorz |
|
|
kłobucki |
Indeka Marian |
Dyrektor Zarządu Wykonawczego OW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Indyk Marcin |
Strumień |
Strumień |
cieszyński |
Jabłoński Marek |
Gumna |
Dębowiec |
cieszyński |
Jachymczyk Aleksandra |
Długoszyn |
|
Jaworzno |
Jackowski Jacek |
Cieszyn Mnisztwo |
Cieszyn |
cieszyński |
Jagieła Jacek |
Strumień |
Strumień |
cieszyński |
Jakubik Andrzej |
Cisownica |
Goleszów |
cieszyński |
Jałowiczor Halina |
Koniaków Kosarzyska |
Istebna |
cieszyński |
Jałowiczor Krzysztof |
Koniaków Kosarzyska |
Istebna |
cieszyński |
Jancarczyk Damian |
Grodziec |
|
bielski (ziemski) |
Janeczek Kamil |
|
|
kłobucki |
Janeczek Mateusz |
|
|
kłobucki |
Janic Dariusz |
Członek Komisji Rewizyjnej OW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Janik Paweł |
|
|
kłobucki |
Janota Łukasz |
Sarnów |
|
będziński |
Janus Bartłomiej |
Ciągowice |
|
zawierciański |
Janus Jarosław |
Turza |
|
zawierciański |
Janus Zdzisław |
Turza |
|
zawierciański |
Jarek Daniel |
Zamarski |
Hażlach |
cieszyński |
Jarosz Zdzisław |
Rudnik |
Hażlach |
cieszyński |
Jasiński Piotr |
Skoczów |
Skoczów |
cieszyński |
Jaworski Władysław |
Drochlin |
|
częstochowski (ziemski) |
Jaworski Tomasz |
Cieszyn Pastwiska |
Cieszyn |
cieszyński |
Jaworudzki Erwin, st. bryg. |
Zastępca Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP |
||
Jelonek Zdzisław |
|
|
kłobucki |
Jenczek Jan |
Członek ZOW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Jenkner Stanisław |
Pogórze |
Skoczów |
cieszyński |
Jezusek Łukasz |
Pszów |
|
wodzisławski |
Jędrusik Jerzy |
Skarżyce |
|
zawierciański |
Jędrzejko Roman |
Członek Komisji Rewizyjnej OW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Jędrzejowski Wojciech |
Grodziec |
|
będziński |
Jochem Alfred |
Molna |
|
Lubliniec |
Jończyk Janusz |
Wiceprzewodniczący Sądu Honorowego OW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Jura Adam |
Irządze |
|
zawierciański |
Jurak Czesław |
Iłownica |
Jasienica |
bielski (ziemski) |
Jurczyk Bronisław |
Strumień |
Strumień |
cieszyński |
Jureczko Leon |
Lyski |
|
rybnicki (ziemski) |
Jurewicz Czesław |
|
|
bielski (grodzki) |
Juroszek Dorota |
Koniaków Centrum |
Istebna |
cieszyński |
Juroszek Paweł |
Koniaków Centrum |
Istebna |
cieszyński |
Juroszek Rafał |
Istebna Centrum |
Istebna |
cieszyński |
Juroszek Szymon |
Koniaków Centrum |
Istebna |
cieszyński |
Juroszek Teresa |
Koniaków Centrum |
Istebna |
cieszyński |
Kabiesz Łukasz |
Cieszyn Marklowice |
Cieszyn |
cieszyński |
Kaczmarczyk Franciszek |
Gliwice Brzezinka |
|
gliwicki |
Kaczmarek Mateusz |
Kostuchna |
|
Katowice |
Kaczmarzyk Agnieszka |
Istebna Centrum |
Istebna |
cieszyński |
Kaczmarzyk Tadeusz |
Istebna Centrum |
Istebna |
cieszyński |
Kajstura Ireneusz |
Chybie |
Chybie |
cieszyński |
Kajstura Marcin |
Bąków |
Strumień |
cieszyński |
Kajstura Władysław |
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej OP ZOSP RP w Cieszynie |
||
Kaleta Arkadiusz |
Godziszka |
|
bielski (ziemski) |
Kaleta Dariusz |
Długoszyn |
|
Jaworzno |
Kaleta Róża |
Długoszyn |
|
Jaworzno |
Kałuża Dariusz |
Wiślica |
Skoczów |
cieszyński |
Kałuża Henryk |
Dębowiec |
Dębowiec |
cieszyński |
Kałuża Henryk |
Pszów |
|
wodzisławski |
Kałuża Katarzyna |
Wiślica |
Skoczów |
cieszyński |
Kałuża Ryszard |
Wiślica |
Skoczów |
cieszyński |
Kałuża Zbigniew |
Wiślica |
Skoczów |
cieszyński |
Kamiński Krystian |
Ustroń Centrum |
Ustroń |
cieszyński |
Kamiński Paweł |
Jasienica |
Jasienica |
bielski (ziemski) |
Kanafek Łukasz |
Chybie |
Chybie |
cieszyński |
Kantor Andrzej |
Cieszyn Krasna |
Cieszyn |
cieszyński |
Kantor Franciszek |
Cieszyn Krasna |
Cieszyn |
cieszyński |
Kantor Konrad |
Cieszyn Krasna |
Cieszyn |
cieszyński |
Kantor Krzysztof |
Cieszyn Krasna |
Cieszyn |
cieszyński |
Kaptur Stefan |
Członek ZOW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Karcz Henryk |
Członek Prezydium ZOP ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Kasperek Bogdan |
Dyrektor Biura Euroregionu „Śląsk Cieszyński” |
||
Kawalec Artur |
Dzięgielów |
Goleszów |
cieszyński |
Kawałek Krzysztof |
Irządze |
|
zawierciański |
Kawecki Stanisław |
Sekretarz Miasta Cieszyna |
||
Kawulok Andrzej |
Koniaków Centrum |
Istebna |
cieszyński |
Kawulok Jan |
Radny Sejmiku Województwa Śląskiego |
||
Kazimierowicz Łukasz |
Inspektor Wydziału Kultury i Turystyki Urzędu Miasta w Cieszynie |
||
Kędzior Jarosz |
Rudnik |
Hażlach |
cieszyński |
Kędzior Józef |
Istebna Centrum |
Istebna |
cieszyński |
Kędzior Seweryn |
Puńców |
Goleszów |
cieszyński |
Kędziora Łukasz |
|
|
kłobucki |
Kędziora Paweł |
|
|
kłobucki |
Kiedroń Piotr |
Cieszyn Krasna |
Cieszyn |
cieszyński |
Kieloch Jan, bryg. |
Komendant Powiatowy PSP w Cieszynie |
||
Kiepura Henryk |
Wiceprezes ZOW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Kilian Stanisław |
Członek ZOW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Kimla Adrian |
Koszarawa |
|
żywiecki |
Kisza Jan |
Cisownica |
Goleszów |
cieszyński |
Klein Jacek |
Dzięgielów |
Goleszów |
cieszyński |
Klepacz Witold |
Członek ZOW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Klimosz Sebastian |
Ogrodzona |
Dębowiec |
cieszyński |
Klimosz Jacek |
Cieszyn Pastwiska |
Cieszyn |
cieszyński |
Klimszo Remigiusz |
Cieszyn Mnisztwo |
Cieszyn |
cieszyński |
Klisch Wilhelm |
Wojska |
|
Tarnowskie Góry |
Kliś Aleksander |
Międzybrodzie Żywieckie |
|
żywiecki |
Kliś Jacek |
Międzybrodzie Żywieckie |
|
żywiecki |
Kliś Robert |
Międzybrodzie Żywieckie |
|
żywiecki |
Klos Grzegorz |
Cieszyn Boguszowice |
Cieszyn |
cieszyński |
Klos Władysław |
Cieszyn Boguszowice |
Cieszyn |
cieszyński |
Kluz Roman |
Cisownica |
Goleszów |
cieszyński |
Kobiela Krystian |
Leszna Górna |
Goleszów |
cieszyński |
Kobielusz Artur |
Koniaków Kosarzyska |
Istebna |
cieszyński |
Kociubińska Joanna |
Jaśkowice |
|
mikołowski |
Kocjan Stanisław |
Ustroń Polana |
Ustroń |
cieszyński |
Kocoń Przemysław |
Ustroń Centrum |
Ustroń |
cieszyński |
Kohut Andrzej |
Cisownica |
Goleszów |
cieszyński |
Kohut Michał |
Istebna Centrum |
Istebna |
cieszyński |
Kohut Roman |
Wiceprezes ZOP ZOSP RP w Cieszynie |
||
Kolarczyk Andrzej |
Lyski |
|
rybnicki (ziemski) |
Kolek Marian |
Cieszyn Pastwiska |
Cieszyn |
cieszyński |
Kołodziej Marian |
Wrzosowa |
|
częstochowski (ziemski) |
Kondziołka Andrzej |
Wójt Gminy Zebrzydowice |
||
Konecki Sławomir |
Cisownica |
Goleszów |
cieszyński |
Konieczny Krzysztof |
Cieszyn Mnisztwo |
Cieszyn |
cieszyński |
Konieczny Piotr |
Cieszyn Marklowice |
Cieszyn |
cieszyński |
Konieczny Wojciech |
Cieszyn Mnisztwo |
Cieszyn |
cieszyński |
Kopieczek Grzegorz |
Puńców |
Goleszów |
cieszyński |
Korzec Jan |
Cieszyn Mnisztwo |
Cieszyn |
cieszyński |
Korzeniewski Arkadiusz, st. kpt. |
Zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Katowicach |
||
Kosałka Joanna |
Grodziec |
|
będziński |
Kostka Tomasz |
Cieszyn Krasna |
Cieszyn |
cieszyński |
Kościański Jacek |
Koniecpol |
|
częstochowski (ziemski) |
Kot Aleksandra |
Bąków |
Strumień |
cieszyński |
Kot Tomasz |
Psary |
|
będziński |
Kotarski Michał |
Kłomnice |
|
częstochowski (ziemski) |
Kotas Dariusz |
Dziećkowice |
|
mysłowicki |
Kotas Krzysztof |
Członek ZOW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Kotrc Stanisław |
Náměstek starosty Krajského sdružení hasičů Moravskoslezského kraje |
||
Kotula Gerard |
Świerklany |
|
rybnicki (ziemski) |
Kotynia Krystian |
|
|
kłobucki |
Kowalczyk Konrad |
Skoczów |
Skoczów |
cieszyński |
Kowalczyk Krzysztof |
Skoczów |
Skoczów |
cieszyński |
Kowalczyk Jacek |
Cieszyn Pastwiska |
Cieszyn |
cieszyński |
Kowalski Sławomir |
Poseł na Sejm RP |
||
Kowol Robert |
Bełk |
|
rybnicki (ziemski) |
Kozak Stanisław |
|
|
kłobucki |
Kozieł Andrzej |
Międzyświeć |
Skoczów |
cieszyński |
Kozieł Janusz |
Dąbie |
|
będziński |
Kozieł Marian |
Dąbie |
|
będziński |
Kozieł Mariusz |
Zamarski |
Hażlach |
cieszyński |
Kozyra Dawid |
Cieszyn Bobrek |
Cieszyn |
cieszyński |
Kożusznik Piotr |
Cieszyn Mnisztwo |
Cieszyn |
cieszyński |
Krawczyk Zygmunt |
Grodziec |
|
będziński |
Krehut Grzegorz |
Cieszyn Mnisztwo |
Cieszyn |
cieszyński |
Krehut Jakub |
Cieszyn Mnisztwo |
Cieszyn |
cieszyński |
Kręgiel Andrzej |
Goleniowy |
|
zawierciański |
Krużołek Jacek |
Wiślica |
Skoczów |
cieszyński |
Krużołek Józef |
Ochaby |
Skoczów |
cieszyński |
Krużołek Tomasz |
Ochaby |
Skoczów |
cieszyński |
Krygier Tomasz |
Kowodrza Górna |
|
częstochowski (grodzki) |
Krynicki Jan, ks. bryg. dr |
Kapelan Krajowy Strażaków |
||
Krysta Marcin |
Ustroń Lipowiec |
Ustroń |
cieszyński |
Krysta Tadeusz |
Członek Sądu Honorowego OW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Krzempek Sławomir |
Zabłocie |
Strumień |
cieszyński |
Krzempek Tomasz |
Pierściec |
Skoczów |
cieszyński |
Krzysica Wojciech |
Cieszyn Mnisztwo |
Cieszyn |
cieszyński |
Ksienżyk Henryk |
Gliwice Brzezinka |
|
gliwicki |
Księżarek Darek |
|
|
kłobucki |
Kściuczyk Andrzej |
Zarzecze |
|
Katowice |
Kubaczka Tomasz |
Simoradz |
Dębowiec |
cieszyński |
Kubczak Józef |
Międzyświeć |
Skoczów |
cieszyński |
Kubena Leo, Ing. |
Starosta Krajského sdružení hasičů Moravskoslezského kraje |
||
Kubica Krystian |
Koniaków Kosarzyska |
Istebna |
cieszyński |
Kubica Paweł |
Przewodniczący Sądu Honorowego OW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Kubik Anna |
Kłomnice |
|
częstochowski (ziemski) |
Kubińska Eugenia |
Członek Sądu Honorowego OW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Kubosz Józef |
Wędzina |
|
Lubliniec |
Kucharczyk Adam |
Grabiec |
|
zawierciański |
Kucharczyk Janusz |
Marklowice Górne |
Zebrzydowice |
cieszyński |
Kucharczyk Stanisław |
Członek ZOW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Kuchejda Krzysztof |
Kończyce Wielkie |
Hażlach |
cieszyński |
Kuchejda Zdzisław |
Kończyce Wielkie |
Hażlach |
cieszyński |
Kucza Józef |
Gliwice Brzezinka |
|
gliwicki |
Kucza Marek |
Pszów |
|
wodzisławski |
Kuczera Janusz |
Ołudza |
|
zawierciański |
Kuczob Henryk, ks. bryg. |
Kapelan Strażaków woj. śląskiego |
||
Kudełka Andrzej |
Nadleśniczy Nadleśnictwa Wisła |
||
Kudła Ludwik |
Ustroń Nierodzim |
Ustroń |
cieszyński |
Kukuczka Karolina |
Istebna Centrum |
Istebna |
cieszyński |
Kukuczka Mirosław |
Istebna Centrum |
Istebna |
cieszyński |
Kukuczka Patryk |
Cieszyn Mnisztwo |
Cieszyn |
cieszyński |
Kulak Adam |
Leszna Górna |
Goleszów |
cieszyński |
Kulak Tomasz |
Chybie |
Chybie |
cieszyński |
Kuliński Stanisław, st. bryg. |
Komendant Powiatowy PSP w Żywcu |
||
Kunc Mariusz |
Pogwizdów |
Hażlach |
cieszyński |
Kupka Krzysztof |
Dzięgielów |
Goleszów |
cieszyński |
Kusal Józef |
Członek ZOW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Kuś Adam |
Iskrzyczyn |
Dębowiec |
cieszyński |
Kuś Grzegorz |
Psary |
|
będziński |
Kuś Krzysztof |
Mazańcowice |
|
bielski (ziemski) |
Kuś Maciej |
Mazańcowice |
|
bielski (ziemski) |
Kuś Tomasz |
Jasienica |
Jasienica |
bielski (ziemski) |
Kuś Wojciech |
Jasienica |
Jasienica |
bielski (ziemski) |
Kycia Jacek, st. bryg. |
Komendant Miejski PSP w Zabrzu |
||
Lach Marek |
Koszarawa |
|
żywiecki |
Lachowicz Adam |
Wojska |
|
Tarnowskie Góry |
Lanc Andrzej |
Leszna Górna |
Goleszów |
cieszyński |
Lankocz Jacek |
Goleszów |
Goleszów |
cieszyński |
Laskowski Jan |
Wojska |
|
Tarnowskie Góry |
Laštůvka Václav |
Výkonný ředitel Regionálního sdružení územní spolupráce Těšínského Slezska |
||
Lawendowski Damian |
Błeszno |
|
częstochowski (grodzki) |
Lazar Tomasz |
Golasowice |
|
pszczyński |
Lebioda Mirosław |
Pierściec |
Skoczów |
cieszyński |
Lechowski Mateusz |
Kiedrzyn |
|
częstochowski (grodzki) |
Legierski Damian, mł. bryg. |
Członek Prezydium ZOW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Legierski Dawid |
Koniaków Centrum |
Istebna |
cieszyński |
Legierski Jacek |
Koniaków Centrum |
Istebna |
cieszyński |
Legierski Kazimierz |
Koniaków Centrum |
Istebna |
cieszyński |
Legierski Krzysztof |
Koniaków Centrum |
Istebna |
cieszyński |
Legierski Marcin |
Koniaków Centrum |
Istebna |
cieszyński |
Legierski Patryk |
Cieszyn Bobrek |
Cieszyn |
cieszyński |
Legierski Rafał |
Koniaków Centrum |
Istebna |
cieszyński |
Legierski Stanisław |
Członek Prezydium ZOSP RP w Cieszynie |
||
Legierski Szymon |
Cieszyn Bobrek |
Cieszyn |
cieszyński |
Legierski Wojciech |
Koniaków Centrum |
Istebna |
cieszyński |
Lejawka Włodzimierz |
Żywiec Oczków |
|
żywiecki |
Lenartowicz Gabriela |
Prezes Zarządu WFOŚiGW w Katowicach |
||
Lendor Radosław, st. kpt. |
Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Zawierciu |
||
Ligas Jarosław |
Bzie |
|
Jastrzębie Zdrój |
Ligęza Kazimierz |
Cieszyn Pastwiska |
Cieszyn |
cieszyński |
Ligocki Grzegorz |
Zamarski |
Hażlach |
cieszyński |
Ligocki Józef |
Koniaków Kosarzyska |
Istebna |
cieszyński |
Ligocki Marcin |
Cieszyn Mnisztwo |
Cieszyn |
cieszyński |
Ligocki Michał |
Zamarski |
Hażlach |
cieszyński |
Lipa Łukasz |
Cieszyn Pastwiska |
Cieszyn |
cieszyński |
Lipka Kazimierz |
Dzięgielów |
Goleszów |
cieszyński |
Lis Włodzimierz |
Strzyżowice |
|
będziński |
Lubas Mirosław |
Zaborze |
Chybie |
cieszyński |
Ludka Rafał |
Międzyświeć |
Skoczów |
cieszyński |
Łabaj Robert |
Kowale |
Skoczów |
cieszyński |
Łapeta Jarosław |
Kłomnice |
|
częstochowski (ziemski) |
Łaszczak Krzysztof |
Międzybrodzie Żywieckie |
|
żywiecki |
Łazarz Grzegorz |
Kończyce Wielkie |
Hażlach |
cieszyński |
Łęczycki Mateusz |
Ogrodzona |
Dębowiec |
cieszyński |
Łukasik Zbigniew |
Szeroka |
|
Jastrzębie Zdrój |
Łukowski Ireneusz |
Wiślica |
Skoczów |
cieszyński |
Łukowski Mariusz |
Wiślica |
Skoczów |
cieszyński |
Łuszczyński Piotr |
Członek ZOW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Łypaczewski Janusz |
Gulzów |
|
zawierciański |
Mach Tadeusz |
Goleszów |
Goleszów |
cieszyński |
Machalica Marian |
Kozakowice |
Goleszów |
cieszyński |
Machej Kamil |
Rudnik |
Hażlach |
cieszyński |
Machej Łukasz |
Rudnik |
Hażlach |
cieszyński |
Maciejewski Damian |
Skoczów |
Skoczów |
cieszyński |
Maciuk Robert |
Pogórze |
Skoczów |
cieszyński |
Macura Andrzej |
Cieszyn Bobrek |
Cieszyn |
cieszyński |
Macura Edward |
Cieszyn Bobrek |
Cieszyn |
cieszyński |
Macura Eugeniusz |
Goleszów |
Goleszów |
cieszyński |
Macura Renata |
Cieszyn Bobrek |
Cieszyn |
cieszyński |
Madej Piotr |
Dąbie |
|
będziński |
Madzia Dawid |
Kowale |
Skoczów |
cieszyński |
Majchar Dariusz |
Pszów |
|
wodzisławski |
Majchar Henryk |
Pszów |
|
wodzisławski |
Majcherczyk Zbigniew |
Buczkowice |
|
bielski (ziemski) |
Majdak Marek |
Koszarawa |
|
żywiecki |
Majętny Piotr |
Zamarski |
Hażlach |
cieszyński |
Majkowski Ernest |
Gliwice Brzezinka |
|
gliwicki |
Makarewicz Krzysztof |
Ustroń Nierodzim |
Ustroń |
cieszyński |
Makarewicz Krzysztof |
Cisownica |
Goleszów |
cieszyński |
Malcher Aleksander |
Goczałkowice Zdrój |
|
pszczyński |
Malcherek Jan |
Gliwice Brzezinka |
|
gliwicki |
Malejka Henryk |
|
|
bielski (grodzki) |
Małczak Czesław |
Glinica |
|
Lubliniec |
Małyjurek Daniel |
Cieszyn Mnisztwo |
Cieszyn |
cieszyński |
Małyjurek Grzegorz |
Istebna Centrum |
Istebna |
cieszyński |
Mamok Tadeusz |
Członek Prezydium ZOW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Marek Andrzej |
Ustroń Centrum |
Ustroń |
cieszyński |
Marek Mirosław |
Ustroń Centrum |
Ustroń |
cieszyński |
Marekwica Hubert |
Iłownica |
Jasienica |
bielski (ziemski) |
Marekwica Roman |
Iłownica |
Jasienica |
bielski (ziemski) |
Markiewicz Tadeusz |
Jastrzębie Zdrój |
|
Jastrzębie Zdrój |
Maroszek Daniel |
Pierściec |
Skoczów |
cieszyński |
Matloch Leon |
Cieszyn Marklowice |
Cieszyn |
cieszyński |
Matloch Paweł |
Cieszyn Marklowice |
Cieszyn |
cieszyński |
Matula Klaudiusz |
Skoczów |
Skoczów |
cieszyński |
Matuszek Tomasz |
Zamarski |
Hażlach |
cieszyński |
Mazur Ryszard |
Cieszyn Bobrek |
Cieszyn |
cieszyński |
Mazur Sławomir |
Rudnik |
Hażlach |
cieszyński |
Mazurek Kazimierz |
Hażlach |
Hażlach |
cieszyński |
Mencnerowski Krzysztof |
Leszna Górna |
Goleszów |
cieszyński |
Mendrek Jakub |
Pogwizdów |
Hażlach |
cieszyński |
Mendrek Józef |
Brenna Leśnica |
Brenna |
cieszyński |
Meres Zbigniew, gen. brygadier |
Senator RP, Wiceprezes Zarządu Głównego ZOSP RP |
||
Micek Krzysztof |
Cieszyn Boguszowice |
Cieszyn |
cieszyński |
Michalik Janusz |
Dzięgielów |
Goleszów |
cieszyński |
Michałek Piotr |
Koniaków Centrum |
Istebna |
cieszyński |
Mięciel Sławomir |
Cieszyn Bobrek |
Cieszyn |
cieszyński |
Mikołajczyk Piotr |
Pszów |
|
wodzisławski |
Milata Sławomir |
Pruchna |
Strumień |
cieszyński |
Mirosław Szemla |
Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Katowicach |
||
Misiak Dawid |
Kostuchna |
|
Katowice |
Misiarz Roman |
Zamarski |
Hażlach |
cieszyński |
Misiura Marek, st. kpt. |
Komendant Powiatowy PSP w Wodzisławiu Śląskim |
||
Mistal Adrian |
Wiślica |
Skoczów |
cieszyński |
Mogieła Henryk |
Ciągowice |
|
zawierciański |
Mogieła Zbigniew |
Ciągowice |
|
zawierciański |
Mokry Alicja |
Cieszyn Pastwiska |
Cieszyn |
cieszyński |
Molenda Jan |
Irządze |
|
zawierciański |
Morawiec Andrzej |
Zebrzydowice |
Zebrzydowice |
cieszyński |
Morga Zenobia |
|
|
kłobucki |
Motyka Adrian |
Kowale |
Skoczów |
cieszyński |
Motylewski Robert |
Marciszów |
|
zawierciański |
Możyłowski Jerzy |
Przyrów |
|
częstochowski (ziemski) |
Mrozek Bronislav, Ing. |
Místostarosta obce Chotěbuz |
||
Mrózek Andrzej |
Żywiec Oczków |
|
żywiecki |
Mrózek Bogusław |
Żywiec Oczków |
|
żywiecki |
Mrózek Marian, mjr. Ing. |
Velitel stanice HZS Karviná |
||
Mucke Maria |
Bładnice |
Skoczów |
cieszyński |
Mura Artur |
Mokre |
|
mikołowski |
Musialik Kazimierz, st. bryg. |
b. Komendant Powiatowy PSP w Wodzisławiu Śląskim |
||
Musielak Edward |
Kuźnica Marianowa |
|
częstochowski (grodzki) |
Musioł Leonard |
Puńców |
Goleszów |
cieszyński |
Musioł Rafał |
Ustroń Lipowiec |
Ustroń |
cieszyński |
Mynarski Mariusz |
Koszarawa |
|
żywiecki |
Najmuła Agnieszka |
Ustroń Polana |
Ustroń |
cieszyński |
Nalepka Grzegorz |
Cieszyn Krasna |
Cieszyn |
cieszyński |
Niciarz Jurek |
Skoczów |
Skoczów |
cieszyński |
Nickel Gerard |
Nakło Śląskie |
|
Tarnowskie Góry |
Niedbalski Bogdan |
Kaczyce |
Zebrzydowice |
cieszyński |
Niesiołowski Grzegorz |
Wojska |
|
Tarnowskie Góry |
Niesyt Patryk |
Pierściec |
Skoczów |
cieszyński |
Nizio Henryk |
Puńców |
Goleszów |
cieszyński |
Nizio Szymon |
Puńców |
Goleszów |
cieszyński |
Nogowczyk Jerzy |
Starosta Cieszyński |
||
Nowak Ireneusz |
Członek Prezydium ZOP ZOSP RP w Cieszynie |
||
Nowak Mariusz |
Członek ZOW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Nowak Michał |
Zarzecze Frelichów |
Chybie |
cieszyński |
Nowak Piotr |
Mnich |
Chybie |
cieszyński |
Nowak Robert |
Członek ZOW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Nowak Wojciech |
Koniecpol |
|
częstochowski (ziemski) |
Nykiel Artur |
Łagisza |
|
będziński |
Nykiel Krzysztof |
Łagisza |
|
będziński |
Nykiel Mirosława |
Poseł na Sejm RP |
||
Odrzywołek Marek |
Kostuchna |
|
Katowice |
Olak Zenon |
Członek Komisji Rewizyjnej OW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Olbrycht Jan, dr |
Poseł do Parlamentu Europejskiego |
||
Olbryś Sławomir, bryg. |
Komendant Miejski PSP w Częstochowie |
||
Olczyk Ryszard |
|
|
kłobucki |
Oleszczuk Bogdan |
Kaczyce |
Zebrzydowice |
cieszyński |
Olszowy Mirosław |
Kończyce Wielkie |
Hażlach |
cieszyński |
Omozik Marek |
Prezes ZOM-G ZOSP RP w Strumieniu |
||
Opałka Adrian |
Cieszyn Boguszowice |
Cieszyn |
cieszyński |
Orawiec Marcin |
„Florian” w Strzybnicy |
|
Tarnowskie Góry |
Orłowski Władysław |
Szczekociny |
|
zawierciański |
Orszulik Kazimierz |
Hażlach |
Hażlach |
cieszyński |
Osadnik Teodor |
Gliwice Brzezinka |
|
gliwicki |
Otczyk Jakub |
Członek Prezydium ZOP ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Otrząsek Tomasz |
Członek ZOW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Ovčaříová Weronika, Ing. |
Projektová manažerka, Město Český Těšín |
||
Ozga Jan |
Skarbnik OW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Pagieła Adrian |
Pogwizdów |
Hażlach |
cieszyński |
Paks Stanisław |
Członek ZOW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Palacz Łukasz |
Pszów |
|
wodzisławski |
Paliga-Raszka Anna |
Szef Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Cieszynie |
||
Pałka Tomasz |
Rokitno |
|
zawierciański |
Panasiuk Dariusz |
Cieszyn Boguszowice |
Cieszyn |
cieszyński |
Panek Jerzy, st. bryg. |
Naczelnik Wydziału Kadr, Organizacji i Nadzoru KW PSP w Katowicach |
||
Panek Magdalena |
Puńców |
Goleszów |
cieszyński |
Paprota Wiesław |
Cieszyn Mnisztwo |
Cieszyn |
cieszyński |
Parchański Bartosz |
Kończyce Wielkie |
Hażlach |
cieszyński |
Parchański Mateusz |
Kończyce Wielkie |
Hażlach |
cieszyński |
Pasterny Jacek |
Cieszyn Krasna |
Cieszyn |
cieszyński |
Pasterny Sylwester |
Puńców |
Goleszów |
cieszyński |
Pawelak Adam |
|
|
kłobucki |
Pawlik Krzysztof |
Grodziec |
|
będziński |
Pawlik Leszek |
Turza |
|
zawierciański |
Pawłowski Stanisław |
Kończyce Małe |
Zebrzydowice |
cieszyński |
Pawnik Jan, bryg. |
Komendant Powiatowy PSP w Raciborzu |
||
Pelar Paweł |
Dębowiec |
Dębowiec |
cieszyński |
Pellar Bartłomiej |
Drogomyśl |
Strumień |
cieszyński |
Petryka Paweł |
Ciągowice |
|
zawierciański |
Piechaczek Wojciech |
Jastrzębie Zdrój |
|
Jastrzębie Zdrój |
Piechoczek Ryszard |
Jastrzębie Górne |
|
Jastrzębie Zdrój |
Pieczonka Bogusław |
Cieszyn Marklowice |
Cieszyn |
cieszyński |
Pieczonka Stanisław |
Pogwizdów |
Hażlach |
cieszyński |
Pieron Ryszard, ks. |
Duszpasterz Więziennictwa Diecezji Katowickiej Kościoła E.-A. |
||
Pierończyk Marek |
Wojska |
|
Tarnowskie Góry |
Pieróg Józef |
Moszczenica |
|
Jastrzębie Zdrój |
Pierzyna Janusz |
Wiceprezes ZOP ZOSP RP w Bielsku – Białej |
||
Pieszak Artur |
|
|
kłobucki |
Pieter Ivo, plk. Ing. |
Ředitel územního odboru HZS MSK Karviná |
||
Pietroszek Alojzy |
Hażlach |
Hażlach |
cieszyński |
Pietrzak Kamil |
|
|
kłobucki |
Pilch Jan |
Wisła Jawornik |
Wisła |
cieszyński |
Pilch Jerzy |
Wicestarosta Cieszyński |
||
Pilch Marcin |
Wisła Jawornik |
Wisła |
cieszyński |
Pilch Robert |
Koniaków Centrum |
Istebna |
cieszyński |
Pillich Robert |
Pogwizdów |
Hażlach |
cieszyński |
Pilot Andrzej |
I Wicewojewoda Śląski |
||
Pilśniak Dariusz |
Członek Prezydium ZOW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Pindel Roman, JE Ks.Bp.Prof.dr woj. |
Biskup Ordynariusz Diecezji Bielsko-Żywieckiej |
||
Pinkas Martin, us. |
Starosta obce Chotěbuz |
||
Pinkas Radosław |
Ustroń Polana |
Ustroń |
cieszyński |
Plachky Eugeniusz |
Tarnowskie Góry |
|
Tarnowskie Góry |
Plinta Renata |
Cieszyn Pastwiska |
Cieszyn |
cieszyński |
Ploska Waldemar |
Sieraków Śląski |
|
Lubliniec |
Płonka Józef |
Jastrzębie Górne |
|
Jastrzębie Zdrój |
Płonka Sebastian |
Ustroń Lipowiec |
Ustroń |
cieszyński |
Płusa Kazimierz |
Komendant Straży Miejskiej w Cieszynie |
||
Płuska Dariusz |
|
|
kłobucki |
Podżorski Michał |
Ustroń Polana |
Ustroń |
cieszyński |
Pojda Czesław |
Ćwiklice |
|
pszczyński |
Pojda Ewa |
Ćwiklice |
|
pszczyński |
Poloczek Jan |
Burmistrz Miasta Wisła |
||
Polok Czesław |
Koniaków Centrum |
Istebna |
cieszyński |
Polok Jan |
Bażanowice |
Goleszów |
cieszyński |
Polok Leszek |
Kisielów |
Goleszów |
cieszyński |
Polok Marek |
Koniaków Centrum |
Istebna |
cieszyński |
Polok Piotr |
Cieszyn Mnisztwo |
Cieszyn |
cieszyński |
Polok Regina |
Bażanowice |
Goleszów |
cieszyński |
Polok Stefan |
Cieszyn Mnisztwo |
Cieszyn |
cieszyński |
Pośpiech Adam |
Grodziec |
|
bielski (ziemski) |
Proszkowski Ryszard |
Grodziec |
|
będziński |
Przybylik Florian |
Turza |
|
zawierciański |
Przybylski Janusz, st. bryg. |
Komendant Miejski PSP w Gliwicach |
||
Przybyła Jerzy |
Dziećkowice |
|
mysłowicki |
Przybyło Paweł |
Cieszyn Bobrek |
Cieszyn |
cieszyński |
Przygoda Samuel |
Grodziec |
|
będziński |
Przywara Radosław |
Cieszyn Pastwiska |
Cieszyn |
cieszyński |
Pszczółka Jan |
Kozakowice |
Goleszów |
cieszyński |
Pszczółka Roman |
Międzyświeć |
Skoczów |
cieszyński |
Puchalik Halina |
Zaborze |
Chybie |
cieszyński |
Pukowiec Jan |
Bzie |
|
Jastrzębie Zdrój |
Pulchny Jerzy |
Szopienice |
|
Katowice |
Pustółka Ryszard |
Pogórze |
Skoczów |
cieszyński |
Pytel Adam |
Członek Prezydium ZOP ZOSP RP w Cieszynie |
||
Pytel Maria |
Zaborze |
Chybie |
cieszyński |
Rabin Danuta |
Wójt Gminy Istebna |
||
Radwańska Sylwia |
Biuro ZOW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Rajba Edward |
Mnich |
Chybie |
cieszyński |
Rak Arkadiusz |
Pszów |
|
wodzisławski |
Rak Przemysław |
Iskrzyczyn |
Dębowiec |
cieszyński |
Raszka Ryszard |
Cieszyn Marklowice |
Cieszyn |
cieszyński |
Rączka Marek, nadbryg. |
Śląski Komendant Wojewódzki PSP |
||
Rodacki Tomasz |
Irządze |
|
zawierciański |
Rojczyk Andrzej |
Świętoszówka |
Jasienica |
bielski (ziemski) |
Rojczyk Paweł |
Świętoszówka |
Jasienica |
bielski (ziemski) |
Rola Robert |
Osiedle Stałe |
|
Jaworzno |
Rucka Beata |
Kozakowice |
Goleszów |
cieszyński |
Rudzicki Henryk |
Górki Wielkie |
Brenna |
cieszyński |
Rybka Bolesław |
Cieszyn Marklowice |
Cieszyn |
cieszyński |
Rymorz Robert |
Ustroń Nierodzim |
Ustroń |
cieszyński |
Rzepka Piotr |
Gostyń |
|
mikołowski |
Sadowski Tomasz |
Żyglinek |
|
Tarnowskie Góry |
Sajan Anna |
Ustroń Nierodzim |
Ustroń |
cieszyński |
Sajan Barbara |
Ustroń Nierodzim |
Ustroń |
cieszyński |
Sajan Jan |
Ustroń Nierodzim |
Ustroń |
cieszyński |
Samiec Jerzy, JE ks. Bp. |
Zwierzchnik Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP |
||
Satława Henryk, ks. prałat |
Proboszcz Parafii pw. Św. Marii Magdaleny w Cieszynie |
||
Sączek Jakub |
Grodziec |
|
będziński |
Schirmeisen Łukasz |
Ustroń Polana |
Ustroń |
cieszyński |
Sembol Łukasz |
Cieszyn Bobrek |
Cieszyn |
cieszyński |
Siąkała Rafał |
Ustroń Nierodzim |
Ustroń |
cieszyński |
Siekierka Henryk |
Pruchna |
Strumień |
cieszyński |
Siekierka Łukasz |
Dębowiec |
Dębowiec |
cieszyński |
Siekierka Michał |
Cieszyn Pastwiska |
Cieszyn |
cieszyński |
Siemienik Józef |
Kozakowice |
Goleszów |
cieszyński |
Siemienik Leszek |
Ustroń Lipowiec |
Ustroń |
cieszyński |
Siemienik Rafał |
Ustroń Lipowiec |
Ustroń |
cieszyński |
Sikora Damian |
Cieszyn Bobrek |
Cieszyn |
cieszyński |
Sikora Dominika |
Cieszyn Bobrek |
Cieszyn |
cieszyński |
Sikora Jakub |
Cieszyn Bobrek |
Cieszyn |
cieszyński |
Sikora Janusz, ks. |
Proboszcz Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Cieszynie |
||
Sikora Łukasz |
Cieszyn Mnisztwo |
Cieszyn |
cieszyński |
Sikora Marek |
Kaczyce |
Zebrzydowice |
cieszyński |
Sikora Mateusz |
Cieszyn Mnisztwo |
Cieszyn |
cieszyński |
Sikora Piotr |
Cieszyn Bobrek |
Cieszyn |
cieszyński |
Sikora Wojciech |
Cieszyn Bobrek |
Cieszyn |
cieszyński |
Sikora Wojciech |
Puńców |
Goleszów |
cieszyński |
Sikorová Šárka, Ing. |
Projektová manažerka Regionálního sdružení územní spolupráce Těšínského Slezska |
||
Skiba Mirosław |
Kisielów |
Goleszów |
cieszyński |
Skóra Anna |
Jeleń |
|
Jaworzno |
Skręt Mieczysław |
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej OW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Skubis Helena |
Wanaty |
|
częstochowski (ziemski) |
Skubis Ireneusz |
Członek Zarządu Głównego ZOSP RP |
||
Słomka Marzena |
Irządze |
|
zawierciański |
Słowik Marcin |
Golasowice |
|
pszczyński |
Słowiok Tomasz |
Simoradz |
Dębowiec |
cieszyński |
Słuszniak Anna |
Irządze |
|
zawierciański |
Słuszniak Czesław |
Irządze |
|
zawierciański |
Smażyński Jarosław |
Łagisza |
|
będziński |
Smelik Anna |
Kostuchna |
|
Katowice |
Smelik Jarosław |
Starosta Sboru dobrovolných hasičů Chotěbuz |
||
Smoczyński Bartosz |
Łagisza |
|
będziński |
Smyczyk Maciej |
Kończyce Wielkie |
Hażlach |
cieszyński |
Smyczyk Marian |
Kończyce Wielkie |
Hażlach |
cieszyński |
Sobel Henryk |
Dąbrowa Zielona |
|
częstochowski (ziemski) |
Soboszek Rafał |
Dzięgielów |
Goleszów |
cieszyński |
Solowski Dawid |
Pierściec |
Skoczów |
cieszyński |
Sołtysik Adam |
Blanowice |
|
zawierciański |
Sosin Wiesław |
Dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Cieszynie |
||
Spandel Roman |
Rudnik |
Hażlach |
cieszyński |
Spyra Wilhelm |
Zabłocie |
Strumień |
cieszyński |
Sroczyk Grzegorz, asp. sztab. |
Komendant Miejski ZOSP RP w Cieszynie |
||
Staniek Michał |
Cieszyn Krasna |
Cieszyn |
cieszyński |
Staniek Piotr |
Zamarski |
Hażlach |
cieszyński |
Stańco Andrzej |
Mazańcowice |
|
bielski (ziemski) |
Staszczyk Ryszard |
|
|
kłobucki |
Staszkiewicz Jarosław |
Parkitka |
|
częstochowski (grodzki) |
Stekla Kazimierz |
Bąków |
Strumień |
cieszyński |
Stępień Adam |
Grodziec |
|
będziński |
Stolorz Mateusz |
Dziećkowice |
|
mysłowicki |
Stroka Mateusz |
Świętoszówka |
Jasienica |
bielski (ziemski) |
Strządała Alojzy |
Mnich |
Chybie |
cieszyński |
Strządała Antoni |
Strumień |
Strumień |
cieszyński |
Strzoda Krzysztof |
ZOP Lubliniec |
|
Lubliniec |
Stuś Stanisław |
Kończyce Małe |
Zebrzydowice |
cieszyński |
Stypuła Zdzisław, st. bryg. |
Zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Bielsku-Białej |
||
Subocz Edyta |
Rzecznik Urzędu Miasta w Cieszynie |
||
Surgiewicz Grzegorz |
Ustroń Nierodzim |
Ustroń |
cieszyński |
Swakoń Adam |
Zastępca Burmistrza Miasta Cieszyna |
||
Sypień Mirosław |
Świętochłowice |
|
świętochłowicki |
Szabla Kazimierz, dr woj. |
Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Katowicach, Członek ZOW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Szafarczyk Bogdan |
Brynica |
|
Tarnowskie Góry |
Szajter Aleksander |
Rudnik |
Hażlach |
cieszyński |
Szarek Iwona |
Wójt Gminy Brenna, Skarbnik ZOP ZOSP RP w Cieszynie |
||
Szarek Tomasz |
Rokitno-Kaszczor |
|
zawierciański |
Szary Ireneusz |
Łazy |
|
bielski (ziemski) |
Szarzec Aleksander |
Bażanowice |
Goleszów |
cieszyński |
Szarzec Ireneusz |
Burmistrz Miasta Ustroń |
||
Szczuka Jan |
Sekretarz ZOP ZOSP RP w Cieszynie |
||
Szczurek Mieczysław |
Burmistrz Miasta Cieszyna |
||
Szebesta Zbigniew |
Kończyce Małe |
Zebrzydowice |
cieszyński |
Szewczyk Adam |
Pruchna |
Strumień |
cieszyński |
Szkatuła Jerzy |
Wiceprezes ZOW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Szkuta Adam, st. bryg. |
Członek ZOW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Szlauer Leszek |
Goleszów |
Goleszów |
cieszyński |
Szlauer Urszula |
Goleszów |
Goleszów |
cieszyński |
Szłapa Paweł |
Jeleń |
|
Jaworzno |
Szotek Robert |
Iskrzyczyn |
Dębowiec |
cieszyński |
Szozda Witold |
b. Nadleśniczy Nadleśnictwa Wisła |
||
Sztwiertnia Andrzej |
Leszna Górna |
Goleszów |
cieszyński |
Sztwiertnia Jan |
Prezes ZOP ZOSP RP w Cieszynie w latach 2001-2011 |
||
Sztwiertnia Jarosław |
Cisownica |
Goleszów |
cieszyński |
Szuber Kamil |
Kisielów |
Goleszów |
cieszyński |
Szyguda Józef |
Prezes Zarządu ZGK w Cieszynie |
||
Szyja Dariusz |
Bargły |
|
częstochowski (ziemski) |
Szymala Aleksander |
Świętoszówka |
Jasienica |
bielski (ziemski) |
Śliwka Małgorzata |
Ustroń Polana |
Ustroń |
cieszyński |
Śmieja Mateusz |
Mnich |
Chybie |
cieszyński |
Śpiewak Roman |
Cieszyn Boguszowice |
Cieszyn |
cieszyński |
Świderski Ryszard, st. bryg. |
Komendant Powiatowy PSP w Tarnowskich Górach |
||
Świerczyna Józef |
Śmiłowice |
|
mikołowski |
Świerczyński Marcin |
|
|
kłobucki |
Święczyk Kamil |
Mnich |
Chybie |
cieszyński |
Świtała Bolesław |
Członek ZOW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Tanżyna Andrzej |
Lubomia |
|
wodzisławski |
Tarasewicz Zdzisław |
Brenna Leśnica |
Brenna |
cieszyński |
Tarasow Daniel |
Łagisza |
|
będziński |
Tlołka Józef |
Pogórze |
Skoczów |
cieszyński |
Tolasz Marek |
Pogwizdów |
Hażlach |
cieszyński |
Tomica Piotr |
Cieszyn Boguszowice |
Cieszyn |
cieszyński |
Tomiczek Paweł |
Iłownica |
Jasienica |
bielski (ziemski) |
Tomosz Radomir |
Dębowiec |
Dębowiec |
cieszyński |
Trombik Daniel |
Cieszyn Krasna |
Cieszyn |
cieszyński |
Trombik Jacek |
Cieszyn Krasna |
Cieszyn |
cieszyński |
Tudzio Ireneusz |
Glinica |
|
Lubliniec |
Turek Paulina |
Mnich |
Chybie |
cieszyński |
Turek Roman |
Mnich |
Chybie |
cieszyński |
Turoń Tomasz |
Cieszyn Marklowice |
Cieszyn |
cieszyński |
Tylkowska Sonia |
Skoczów |
Skoczów |
cieszyński |
Tyła Zenobiusz |
Simoradz |
Dębowiec |
cieszyński |
Tyrna Szymon |
Jasienica |
Jasienica |
bielski (ziemski) |
Uchroński Bogusław |
Członek Prezydium ZOSP RP w Cieszynie |
||
Uchroński Krzysztof |
Ustroń Centrum |
Ustroń |
cieszyński |
Ujma Henryk |
|
|
kłobucki |
Urbaczka Czesław |
Cieszyn Marklowice |
Cieszyn |
cieszyński |
Urbaczka Sławomir |
Cieszyn Marklowice |
Cieszyn |
cieszyński |
Urbanczyk Tomáš |
Předseda kontrolní a revizní rady SH ČMS okrsku Český Těšín |
||
Urbaniec Michał |
Członek Prezydium ZOW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Uryś Damian |
Żywiec Oczków |
|
żywiecki |
Wacławik Krzysztof |
Łagisza |
|
będziński |
Wacławik Zbigniew |
Goleszów |
Goleszów |
cieszyński |
Walek Marian |
Cieszyn Boguszowice |
Cieszyn |
cieszyński |
Walica Tadeusz |
Kaczyce |
Zebrzydowice |
cieszyński |
Wałga Teresa |
|
||
Wantulok Krzysztof |
Cieszyn Krasna |
Cieszyn |
cieszyński |
Wantulok Łukasz |
Cieszyn Krasna |
Cieszyn |
cieszyński |
Wantuła Józef |
Golasowice |
|
pszczyński |
Wapienik Arkadiusz |
Goleszów |
Goleszów |
cieszyński |
Wardas Grzegorz |
Gumna |
Dębowiec |
cieszyński |
Wardas Krzysztof |
Gumna |
Dębowiec |
cieszyński |
Warpechowski Andrzej |
Skoczów |
Skoczów |
cieszyński |
Waryjas Krzysztof |
Międzybrodzie Żywieckie |
|
żywiecki |
Waszut Jan |
Koniaków Centrum |
Istebna |
cieszyński |
Waszut Jan |
Koniaków Centrum |
Istebna |
cieszyński |
Waszut Józef |
Cisownica |
Goleszów |
cieszyński |
Waszut Józef |
Koniaków Centrum |
Istebna |
cieszyński |
Wąsek Stanisław, bryg. |
b. Komendant Miejski PSP w Jastrzębiu – Zdroju |
||
Wenglorz Karol |
Cieszyn Pastwiska |
Cieszyn |
cieszyński |
Wesoły Krystian |
Kostuchna |
|
Katowice |
Węglorz Andrzej |
Zarzecze Frelichów |
Chybie |
cieszyński |
Węglorz Krzysztof |
Zarzecze Frelichów |
Chybie |
cieszyński |
Węglorz Marek |
Zarzecze Frelichów |
Chybie |
cieszyński |
Wiater Zbigniew |
Pogwizdów |
Hażlach |
cieszyński |
Wieczorek Andrzej |
Cieszyn Boguszowice |
Cieszyn |
cieszyński |
Wieczorek Piotr |
Cieszyn Boguszowice |
Cieszyn |
cieszyński |
Wigłasz Zdzisław |
Cieszyn Bobrek |
Cieszyn |
cieszyński |
Wilczek Marcin |
Dąbie |
|
będziński |
Wilkosz Paweł |
Wędzina |
|
Lubliniec |
Winiarz Piotr |
Grodziec |
|
będziński |
Wiśniewski Zbigniew |
Kaczyce |
Zebrzydowice |
cieszyński |
Witoszek Iwona |
Drogomyśl |
Strumień |
cieszyński |
Witoszek Jan |
Drogomyśl |
Strumień |
cieszyński |
Witoszek Józef |
Hażlach |
Hażlach |
cieszyński |
Witoszek Paweł |
Gardawice |
|
mikołowski |
Włoczyk Tomasz |
Gliwice Brzezinka |
|
gliwicki |
Włodarski Hieronim |
Lelów II |
|
częstochowski (ziemski) |
Wnuk Mateusz |
Psary |
|
będziński |
Wojciechowski Karol |
Irządze |
|
zawierciański |
Wojnar Bronisław |
Dzięgielów |
Goleszów |
cieszyński |
Wojnar Jan |
Simoradz |
Dębowiec |
cieszyński |
Wojtyra Mirosław |
|
|
kłobucki |
Wolny Mateusz |
Zarzecze Frelichów |
Chybie |
cieszyński |
Woźniak Mateusz |
|
|
kłobucki |
Woźniak Ryszard |
Ogrodzona |
Dębowiec |
cieszyński |
Wójciak Albert |
Cieszyn Boguszowice |
Cieszyn |
cieszyński |
Wójcik Jerzy, st. bryg. |
Z-ca Dyrektora Zarządu Wykonawczego OW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Wrona Tadeusz |
Iłownica |
Jasienica |
bielski (ziemski) |
Wrona Tomasz |
Iłownica |
Jasienica |
bielski (ziemski) |
Wrona Zbigniew |
Buczkowice |
|
bielski (ziemski) |
Wróbel Wojciech |
Ogrodzona |
Dębowiec |
cieszyński |
Wyka Ireneusz |
Ustroń Nierodzim |
Ustroń |
cieszyński |
Wyka Remigiusz |
Ustroń Nierodzim |
Ustroń |
cieszyński |
Wypiór Jacek |
Ustroń Lipowiec |
Ustroń |
cieszyński |
Wyrzykowski Krzysztof |
Członek ZOW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Wysocki Krzysztof |
Świętochłowice |
|
świętochłowicki |
Zabłocki Piotr |
Wiślica |
Skoczów |
cieszyński |
Zacharski Mateusz |
Osiedle Stałe |
|
Jaworzno |
Zachradnik Zenon |
Jasienica |
Jasienica |
bielski (ziemski) |
Zając Jan |
Pogórze |
Skoczów |
cieszyński |
Zając Józefa |
Pogórze |
Skoczów |
cieszyński |
Zarzycki Andrzej |
Turza |
|
zawierciański |
Zawada Piotr |
Koniaków Centrum |
Istebna |
cieszyński |
Zbrzeźny Dariusz |
Grodziec |
|
będziński |
Zbrzeźny Patryk |
Grodziec |
|
będziński |
Zębalska Regina |
Turza |
|
zawierciański |
Ziaja Krzysztof, st. bryg. |
Komendant Miejski PSP w Rybniku |
||
Zielińska Natalia |
Ustroń Nierodzim |
Ustroń |
cieszyński |
Zieliński Bronisław |
Mnich |
Chybie |
cieszyński |
Zieliński Przemysław |
Członek Prezydium ZOW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Zieliński Władysław |
Ustroń Nierodzim |
Ustroń |
cieszyński |
Ziemiański Marian, bryg. |
Komendant Miejski PSP w Piekarach Śląskich |
||
Zowada Barbara |
Koniaków Centrum |
Istebna |
cieszyński |
Żagan Janina |
Burmistrz Miasta Skoczowa |
||
Żak Andrzej |
Ryczów |
|
zawierciański |
Żak Andrzej |
Ryczów Kolonia |
|
zawierciański |
Żak Grzegorz |
Ryczów |
|
zawierciański |
Żak Kamil |
Ryczów Kolonia |
|
zawierciański |
Żak Kazimiera |
Ryczów |
|
zawierciański |
Żarski Jan |
Gumna |
Dębowiec |
cieszyński |
Żmij Janusz, st. bryg. |
Członek ZOW ZOSP RP woj. śląskiego |
||
Żur Gerard |
Gliwice Brzezinka |
|
gliwicki |
Żur Tadeusz |
Chybie |
Chybie |
cieszyński |
Żur Zbigniew |
Jasienica |
Jasienica |
bielski (ziemski) |
Żydek Zbigniew |
Zaborze |
Chybie |
cieszyński |
Żyła Alicja |
Ustroń Lipowiec |
Ustroń |
cieszyński |
Żyta Andrzej |
Wojska |
|
Tarnowskie Góry |
Żyta Marcin |
Wojska |
|
Tarnowskie Góry |
Gazeta Codzienna.pl |
Głos Ziemi Cieszyńskiej |
HaloCieszyn.pl – portal ludzi otwartych |
OX.PL – portal śląska cieszyńskiego |
TVS |
Wiadomości Ratuszowe – Informator Urzędu Miejskiego w Cieszynie |