Wyniki
powiatowych zawodów sportowo – pożarniczych
jednostek OSP grup A i C
Skoczów, dnia 28 września 2013r.
Zajęte miejsce |
Jednostka OSP |
Sztafeta |
Ćwiczenia bojowe |
Razem sztafeta + ćwicz. bojowe |
||||
czas |
punkty karne |
razem |
czas |
punkty karne |
razem |
|||
Grupa - A |
||||||||
1 |
Mnich |
57 |
0 |
57 |
39 |
0 |
39 |
96 |
2 |
Wisła Jawornik |
59 |
0 |
59 |
48 |
0 |
48 |
107 |
3 |
Koniaków Centrum |
62 |
0 |
62 |
46 |
0 |
46 |
108 |
3 |
Brenna Centrum |
62 |
0 |
62 |
46 |
0 |
46 |
108 |
5 |
Zarzecze Frelichów |
63 |
3 |
66 |
45 |
0 |
45 |
111 |
6 |
Ustroń Lipowiec |
64 |
0 |
64 |
47 |
0 |
47 |
111 |
7 |
Marklowice Górne |
62 |
3 |
65 |
44 |
5 |
49 |
114 |
8 |
Cieszyn Bobrek |
66 |
0 |
66 |
48 |
0 |
48 |
114 |
9 |
Kisielów |
67 |
0 |
67 |
49 |
0 |
49 |
116 |
9 |
Bładnice |
67 |
0 |
67 |
49 |
0 |
49 |
116 |
11 |
Kończyce Wielkie |
64 |
0 |
64 |
49 |
5 |
54 |
118 |
12 |
Zabłocie |
66 |
0 |
66 |
52 |
0 |
52 |
118 |
13 |
Dębowiec |
68 |
8 |
76 |
47 |
0 |
47 |
123 |
14 |
Jaworzynka Centr. |
65 |
0 |
65 |
55 |
5 |
60 |
125 |
15 |
Drogomyśl |
68 |
0 |
68 |
49 |
10 |
59 |
127 |
16 |
Górki Wielkie |
71 |
0 |
71 |
56 |
0 |
56 |
127 |
17 |
Gumna |
67 |
15 |
82 |
47 |
0 |
47 |
129 |
18 |
Cieszyn Krasna |
69 |
0 |
69 |
50 |
10 |
60 |
129 |
19 |
Wisła Centrum |
67 |
8 |
75 |
53 |
10 |
63 |
138 |
20 |
Ustroń Polana |
67 |
0 |
67 |
63 |
10 |
73 |
140 |
21 |
Wiślica |
68 |
0 |
68 |
62 |
15 |
77 |
145 |
22 |
Godziszów |
67 |
3 |
70 |
87 |
5 |
92 |
162 |
Brzezówka - jednostka nie stawiła się na start |
||||||||
Grupa - C |
||||||||
1 |
Kozakowice |
80 |
0 |
80 |
56 |
0 |
56 |
136 |
2 |
Mnich |
74 |
5 |
79 |
52 |
5 |
57 |
136 |
3 |
Koniaków Centrum |
76 |
0 |
76 |
67 |
0 |
67 |
143 |
4 |
Pogórze |
81 |
3 |
84 |
65 |
5 |
70 |
154 |
Kostkowice - jednostka nie stawiła się na start |
Musztra
Protokół końcowy konkurencji „Musztra”
Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych dla grup A i C
W dniu 28 września 2013r. przeprowadzono w Skoczowie, Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze dla grup A i C w konkurencji „Musztra”, w których udział wzięło 26 sekcji w tym:
- w grupie „A” – 22, - w grupie „C” – 4
Komisję Sędziowską powołał Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Cieszynie
dh dr Rafał Glajcar.
Sędziami zawodów byli: - mł.bryg. Damian Legierski
- asp.sztab. Jan Brzezina
Kolejność zajętych miejsc przedstawia się następująco:
Zajęte miejsce |
Jednostka OSP |
Ilość uzyskanych punktów |
Grupa A/C |
Uwagi: |
1 |
Koniaków Centrum |
29 |
A |
|
2 |
Wisła Jawornik |
26 |
A |
|
3 |
Kozakowice |
26 |
C |
|
4 |
Koniaków Centrum |
26 |
C |
|
5 |
Dębowiec |
25 |
A |
|
6 |
Ustroń Lipowiec |
25 |
A |
|
7 |
Bładnice |
25 |
A |
|
8 |
Mnich |
24 |
C |
|
9 |
Cieszyn Bobrek |
22 |
A |
|
10 |
Cieszyn Krasna |
22 |
A |
|
11 |
Pogórze |
22 |
C |
|
12 |
Zabłocie |
20 |
A |
|
13 |
Wisła Centrum |
20 |
A |
|
14 |
Ustroń Polana |
20 |
A |
|
15 |
Godziszów |
19 |
A |
|
16 |
Wiślica |
19 |
A |
|
17 |
Górki Wielkie |
18 |
A |
|
18 |
Marklowice Górne |
18 |
A |
|
19 |
Kisielów |
17 |
A |
|
20 |
Jaworzynka Centrum |
17 |
A |
|
21 |
Kończyce Wielkie |
17 |
A |
|
22 |
Mnich |
17 |
A |
|
23 |
Brenna Centrum |
16 |
A |
|
24 |
Gumna |
16 |
A |
|
25 |
Zarzecze Frelichów |
14 |
A |
|
26 |
Drogomyśl |
14 |
A |
|
Kwalifikacje
Wykaz jednostek OSP
z poszczególnych gmin zakwalifikowanych do
powiatowych zawodów sportowo – pożarniczych grup A i C
w dniu 28 września 2013r.
Lp |
Gmina |
Jednostka OSP |
Rok kwalifikacji |
Grupa – „A” |
|||
1. |
Brenna |
OSP Brenna Centrum |
2012 |
OSP Górki Wielkie |
2013 |
||
2. |
Chybie |
OSP Mnich |
2011 |
OSP Zarzecze Frelichów |
2013 |
||
3. |
Cieszyn |
OSP Cieszyn Bobrek |
2012 |
OSP Cieszyn Krasna |
2013 |
||
4. |
Dębowiec |
OSP Gumna |
2012 |
OSP Dębowiec |
2013 |
||
5. |
Goleszów |
OSP Kisielów |
2012 |
OSP Godziszów |
2013 |
||
6. |
Hażlach |
OSP Kończyce Wielkie |
2012 |
OSP Brzezówka |
2013 |
||
7. |
Istebna |
OSP Koniaków Centrum |
2012 |
OSP Jaworzynka Centrum |
2013 |
||
8. |
Skoczów |
OSP Bładnice |
2012 |
OSP Wiślica |
2013 |
||
9. |
Strumień |
OSP Drogomyśl |
2012 |
OSP Zabłocie |
2013 |
||
10. |
Ustroń |
OSP Ustroń Lipowiec |
2012 |
OSP Ustroń Polana |
2013 |
||
11. |
Wisła |
OSP Wisła Jawornik |
2012 |
OSP Wisła Centrum |
2013 |
||
12. |
Zebrzydowice |
OSP Marklowice Górne |
2012 |
OSP Zebrzydowice |
2013 |
||
Grupa – „C” |
|||
1. |
Chybie |
OSP Mnich |
2013 |
2. |
Goleszów |
OSP Kozakowice |
2012 |
3. |
Istebna |
OSP Koniaków Centrum |
2011 |
4. |
Dębowiec |
OSP Kostkowice |
2013 |
5. |
Skoczów |
OSP Pogórze |
2013 |