Zawody wędkarskie

2017

Klasyfikacja końcowa

III Drużynowych  Zawodów Wędkarskich

o Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Cieszynie

przeprowadzonych w dniu 19.08.2017r.

na zbiorniku wodnym Towarzystwa Wędkarskiego "TON" w Goleszowie

 

 

 

1. mce OMG ZOSP RP Skoczów                         -    29 pkt

2. mce OM ZOSP RP Ustroń                                -    29 pkt       

3. mce OG ZOSP RP Zebrzydowice - I              -    29 pkt

4. mce OG ZOSP RP Goleszów                          -    30 pkt

5. mce OG ZOSP RP Zebrzydowice - II             -    31 pkt

6. mce OMG ZOSP RP Strumień - I                   -    32 pkt

7. mce OM ZOSP RP Cieszyn                            -    33 pkt

 

 

Startowało 14 drużyn w tym zaproszeni goście z KP PSP w Cieszynie.

 

Do zawodów nie przystąpiły:

                                                - OG ZOSP RP Brenna

                                                - OG ZOSP RP Dębowiec

                                                - OG ZOSP RP Istebna

 

            Puchar dla najlepszego zawodnika zdobył druh Wiesław FRASK OMG ZOSP RP Skoczów zdobywając: 4800 pkt (4,8 kg ryb)

Zwycięzcy otrzymali Puchary i Dyplomy. 

 

  Sędzia Główny:

  dh Jan Szczuka

 

2016

Protokół

Sędziego Głównego

drużynowych zawodów wędkarskich o puchar

Prezesa ZOP ZOSP RP w Cieszynie

Goleszów, dnia 20 sierpnia 2016r.

 

Nr stan

Miasto/Gmina

Nazwisko i Imię

Złowione ryby (w gr)

Uzyskane punkty

Zajęte miejsce w sektorze

SEKTOR NR  - I

8

Chybie

KURPAS Janusz

0

11

8

3

Goleszów

KONECKI Janusz

920

5

5

11

Hażlach - 1

MISIARZ Roman

170

7

7

10

Hażlach - 2

PAGIEŁA Tomasz

0

11

8

7

Istebna

KUKUCZKA Jerzy

1660

3

3

5

Skoczów - 1

SOLOWSKI Łukasz

0

11

8

6

Skoczów - 2

FRASK Wiesław

1220

4

4

2

Strumień

SZKROBOL Mariusz

210

6

6

9

Ustroń

MADZIA Tadeusz *

6040

1

1

4

Wisła

BABICKI Arkadiusz

0

11

8

1

Zebrzydowice

STUŚ Stanisław

4170

2

2

SEKTOR NR - II

21

Chybie

SZOSTOK Wiesław

2860

1

1

22

Goleszów

LANKOCZ Jacek

0

11

4

13

Hażlach - 1

MISIARZ Barbara

0

11

4

14

Hażlach - 2

PILLCH Robert

0

11

4

16

Istebna

KOHUT Kamil

0

11

4

18

Skoczów - 1

SOLOWSKI Dawid

0

11

4

17

Skoczów - 2

KUNETA Wojciech

2130

2

2

12

Strumień

AKUS Michał

0

11

4

19

Strumień

DUDA Rafał

0

11

4

15

Wisła

KULIG Sebastian

0

11

4

20

Zebrzydowice

HERMAN Zygmunt

1290

3

3

SEKTOR - III

28

Chybie

SZCZYPKA Józef

0

11

6

31

Goleszów

SŁADCZYK Leszek

0

11

6

27

Hażlach - 1

SZUSTER Eligiusz

1060

4

4

23

Hażlach - 2

MENDREK Jakub

2290

1

1

27

Istebna

PACH Szymon

300

5

5

25

Skoczów - 1

JĘKAL Paweł

0

11

6

24

Skoczów - 2

LANC Bronisław

0

11

6

30

Strumień

JURCZYK Bronisław

2170

2

2

29

Ustroń

JURECKI  Marek

0

11

6

33

Wisła

SKIBIŃSKI  Marian

1460

3

3

32

Zebrzydowice

STANIEK Mirosław

0

11

6

 

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA

 

Miasto/Gmina

Liczba punktów w sektorze:

Razem ilość punktów

Zajęte

miejsce

Sektor nr - I

Sektor nr - II

Sektor nr - III

Chybie

11

1

11

23

VII

Goleszów

5

11

11

27

X

Hażlach - 1

7

11

4

22

V

Hażlach - 2

11

11

1

23

VIII

Istebna

3

11

5

19

IV

Skoczów - 1

11

11

11

33

XI

Skoczów - 2

4

2

11

17

II

Strumień

6

11

2

19

III

Ustroń

1

11

11

23

VI

Wisła

11

11

3

25

IX

Zebrzydowice

2

3

11

16

I

* - najlepszy zawodnik zawodów

Sędzia Główny : dh Jan Szczuka

2015

Klasyfikacja końcowa

 Drużynowych  Zawodów Wędkarskich

o Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Cieszynie

przeprowadzonych w dniu 22.08.2015r.

na zbiorniku wodnym Towarzystwa Wędkarskiego "TON" w Goleszowie

 

 

 

1. mce OMG ZOSP RP Skoczów II                     -    7130 pkt

2. mce OM ZOSP RP Wisła                                 -    1510 pkt  

3. mce OMG ZOSP RP Skoczów I                      -    1500 pkt

4. mce OG ZOSP RP Hażlach                            -    1470 pkt

5. mce OM ZOSP RP Ustroń                                -    1320 pkt

6. mce OG ZOSP RP Chybie                              -      330 pkt

 

 

Startowało 9 drużyn.

 

Do zawodów nie przystąpiły:

                                                - OG ZOSP RP Brenna

                                                - OM ZOSP RP Cieszyn

                                                - OG ZOSP RP Dębowiec

                                                - OG ZOSP RP Istebna

 

Najwięcej ryb złowił druh Wiesław FRASK OMG ZOSP RP Skoczów II -

6,25 kg

Zwycięzcy otrzymali Puchary i Dyplomy. 

 

  Sędzia Główny:

 

  dh Jan Szczuka