Kampania Walnych Zebrań

 

Harmonogram

walnych zebrań sprawozdawczych w ochotniczych strażach pożarnych

na terenie powiatu cieszyńskiego w 2017 roku

 

 

 

L.p.

 

 

Ochotnicza Straż Pożarna

 

Gmina

Godzina rozpoczęcia

 

Miejsce zebrania

Osoba reprezentująca

Zarząd Oddziału Powiatowego

08.01.2017r. – niedziela

  1.  

Jaworzynka Centrum

Istebna

14oo

Sala OSP

Stanisław Legierski

15.01.2017r. – niedziela

  1.  

Istebna Zaolzie

Istebna

14oo

Sala OSP

Stanisław Legierski

22.01.2017r. – niedziela

  1.  

Jaworzynka Zapasieki

Istebna

14oo

Sala OSP

Stanisław Legierski,

Mirosław Kukuczka

28.01.2017r. – sobota

  1.  

Koniaków Kosarzyska

Istebna

18oo

Sala OSP

Rafał Glajcar,

Stanisław Legierski,

Mirosław Kukuczka

  1.  

Ogrodzona

Dębowiec

16oo

Sala SKR

Karol Dziadek

  1.  

Bładnice

Skoczów

17oo

Sala OSP

Roman Kohut

  1.  

Zebrzydowice

Zebrzydowice

16oo

Sala OSP

Marek Omozik,

Leon Smoter

29.01.2017r. – niedziela

  1.  

Koniaków Centrum

Istebna

14oo

Sala OSP

Rafał Glajcar,

Stanisław Legierski,

Mirosław Kukuczka

04.02.2017r. – sobota

  1.  

Cieszyn Marklowice

Cieszyn

17oo

Sala OSP

Czesław Dropczyński

  1.  

Cisownica

Goleszów

16oo

Sala OSP

Jan Szczuka

  1.  

Bąków

Strumień

16oo

Sala OSP

Marek Omozik

  1.  

Ustroń Nierodzim

Ustroń

16oo

Sala OSP

Stanisław Legierski

  1.  

Chybie

Chybie

15oo

Sala OSP

Rafał Glajcar

Adam Pytel

  1.  

Kostkowice

Dębowiec

16oo

Sala OSP

Karol Dziadek,

Jan Żarski

  1.  

Pierściec

Skoczów

15oo

Sala OSP

Roman Kohut

  1.  

Kowale

Skoczów

17oo

Sala OSP

Roman Kohut

  1.  

Brenna Centrum

Brenna

16oo

Sala OSP

Jarzy Pilch

         

 

05.02.22017r. - niedziela

  1.  

Kiczyce

Skoczów

15oo

Sala OSP

Roman Kohut

11.02.2017r. – sobota

  1.  

Cieszyn Bobrek

Cieszyn

17oo

Sala OSP

Czesław Dropczyński,

Paweł Przybyło

  1.  

Puńców

Goleszów

17oo

Sala OSP

Rafał Glajcar, 

Jan Szczuka

  1.  

Drogomyśl

Strumień

16oo

Sala OSP

Marek Omozik, 

Ireneusz Nowak

  1.  

Ustroń Polana

Ustroń

16oo

Sala OSP

Tadeusz Krysta

  1.  

Wisła Centrum

Wisła

16oo

Sala OSP

Tadeusz Chmiel

  1.  

Gumna

Dębowiec

16oo

Sala OSP

Jan Żarski

  1.  

Wiślica

Skoczów

17oo

Sala OSP

Roman Kohut

  1.  

Zamarski

Hażlach

16oo

Sala OSP

Krzysztof Czakon

28.
 
 
 
29.

Godziszów

 

Kaczyce

Goleszów

 

Zebrzydowice

17oo

 

16oo

Sala OSP

 

Sala OSP

Mirosław Skiba

 

Leona Smoter

17.02.2017r. - piątek

  1.  

SKOTAN

Skoczów

13oo

Biurowiec

J. Gawłowski, R. Kohut

18.02.2017r. – sobota

  1.  

Cieszyn Boguszowice

Cieszyn

16oo

Dom Strażaka

Czesław Dropczyński

  1.  

Dzięgielów

Goleszów

16oo

Sala OSP

Leszek Szlauer

  1.  

Kisielów

Goleszów

17oo

Sala OSP

Mirosław Skiba

  1.  

Leszna Górna

Goleszów

16oo

Świetlica Gm.

Jan Szczuka

  1.  

Strumień

Strumień

15oo

Sala OSP

M. Omozik, I. Nowak

  1.  

Pruchna

Strumień

17,30

Sala OSP

M. Omozik, I. Nowak

  1.  

Ustroń Lipowiec

Ustroń

16oo

Sala OSP

Tadeusz Krysta

  1.  

Mnich

Chybie

15oo

Sala OSP

Adam Pytel

  1.  

Iskrzyczyn

Dębowiec

16oo

Sala OSP

Karol Dziadek

  1.  

Pogórze

Skoczów

16oo

Sala OSP

Roman Kohut

  1.  

Kończyce Wielkie

Hażlach

17oo

Sala OSP

Krzysztof Czakon

  1.  

Rudnik

Hażlach

17oo

Sala OSP

Sebastian Chrapek

  1.  

Górki Wielkie

Brenna

16oo

Sala OSP

Rafał Glajcar,

Jerzy Pilch

  1.  

Kończyce Małe

Zebrzydowice

16oo

Zamek Kończy.

Leon Smoter

19.02.2017r. – niedziela

  1.  

Zabłocie

Strumień

15oo

Sala OSP

M. Omozik, I. Nowak

21.02.2017r. - poniedziałek

  1.  

Teksid Iron Poland

Skoczów

14,15

ZOSP

Jan Gawłowski

25.02.2017r. – sobota

  1.  

Cieszyn Mnisztwo

Cieszyn

17oo

Sala OSP

Czesław Dropczyński

  1.  

Bażanowice

Goleszów

16oo

Sala OSP

Mirosław Skiba

  1.  

Goleszów

Goleszów

16oo

Sala OSP

Jan Szczuka

  1.  

Istebna Centrum

Istebna

18oo

Sala OSP

Stanisław Legierski,

Mirosław Kukuczka

  1.  

Wisła Jawornik

Wisła

16oo

Sala OSP

Rafał Glajcar

Tadeusz Chmiel

  1.  

Zarzecze Frelichów

Chybie

15oo

Sala OSP

Adam Pytel

  1.  

Simoradz

Dębowiec

16oo

Sala OSP

Jan Żarski

  1.  

Międzyświeć

Skoczów

17oo

Przedszkole

Roman Kohut

  1.  

Brzezówka

Hażlach

16oo

Sala OSP

Krzysztof Czakon

  1.  

Hażlach

Hażlach

17oo

Dom Ludowy

Sebastian Chrapek

  1.  

Marklowice Górne

Zebrzydowice

16oo

Sala OSP

Leon Smoter

26.02.2017r. - niedziela

  1.  

Zbytków

Strumień

15oo

Sala OSP

Rafał Glajcar

Marek Omozik,

Ireneusz Nowak

04.03.2017r. - sobota

  1.  

Cieszyn Krasna

Cieszyn

17oo

Sala OSP

Paweł Przybyło

  1.  

Kozakowice

Goleszów

17oo

Sala OSP

Mirosław Skiba

  1.  

Ustroń Centrum

Ustroń

16oo

Sala OSP

Tadeusz Krysta

  1.  

Wisła Malinka

Wisła

16oo

Sala OSP

Tadeusz Chmiel

  1.  

Zaborze

Chybie

15oo

Sala OSP

Adam Pytel

  1.  

Dębowiec

Dębowiec

16oo

Sala OSP

Rafał Glajcar

Karol Dziadek

  1.  

Ochaby

Skoczów

17oo

Sala OSP

Roman Kohut

  1.  

Pogwizdów

Hażlach

16,30

Sala OSP

Krzysztof Czakon

Sebastian Chrapek

  1.  

Brenna Leśnica

Brenna

16oo

Sala OSP

Jerzy Pilch

11.03.2017r. - sobota

  1.  

Cieszyn Pastwiska

Cieszyn

16oo

Sala OSP

Czesław Dropczyński

  1.  

Wisła Czarne

Wisła

16oo

Sala OSP

Tadeusz Chmiel

  1.  

Skoczów

Skoczów

17oo

Sala OSP

J. Gawłowski, R. Kohut

 

 

Ostateczny termin złożenia w Oddziale Powiatowym ZOSP RP w Cieszynie „Informacji zbiorczej z przebiegu walnych zebrań sprawozdawczych w ochotniczych strażach pożarnych za rok 2016 na terenie działania oddziału gminnego/miejskiego/miejsko-gminnego Związku OSP RP” upływa w dniu 18 marca 2017 roku.